2737
2739
عنوان

آرایشگاه کودک در اهواز

3737 بازدید | 13 پست
سلام دوستان آرایشگاه تخصصی کودک توی اهواز هست؟؟؟ برای کوتاهی مو ی دخترم میخوام جایی که صندلی و وسایلش مخصوص بچه باشه و آرایشگرش هم تخصص رفتار با بچه رو داشته باشه اگر کسی بلده لطفا معرفی کنه ممنون
سلام صفا جان خوبی هم استانی عزیز راستش من اهواز نیستم ولی فکرکنم همین ارایشگاهای زنونه موهاشو کوتاه کنه فکرنمکینم ارایشگاهی مخصوص موی بچه باشه
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
ممنون ولی خیلی هاشون حوصله بچه رو ندارن و وقتی خراب شد میگن بچه نموند انتظار دارن بچه مثل عروسک بمونه یه جااما ایراد از خودشونه که کارشئن این نیست دنبال جاییم که تخصصی کار کودک انجام بده مثل دندون پزشکی اطفال که صندلی و همه امکاناتش مخصوص بچه س البته اگه چنین جایی تو اهواز باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله چی بگم من پسرمو میبردم پیش دوستم که ارایشر بود الان که سه سالش ارایشگاه مردونه میبرم
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2731
سالن بانى نى ، کیانپارس، خیابان 13 غربى، فاز 3
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
آرایشگاه تخصصى کودک هست، خانم حجتى، من دخترمو اونجا میبردم، الان یکساله گذاشتم موهاش بلند شه، خیییییلى با حوصله و دقیق کار میکنن
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
منم پسرمو میبرم با نی نی. راستش چون چاره دیگه ای ندارم و جای دیگه ای رو نمیشناسم مجبورم اونجا ببرمش ، برای دخترها نمی دونم ، ولی برای پسره من هر سری که میبرمش بقیه مسخرش میکنن که موهاش گرگری شده، از طرف دیگه چون با بچه بازی میکنه ،پسرم نق و نوق نیکنه و میذاره راحت موهاشو کوتاه کنه. در کل هم خوب هست هم نیست .... خودمم نفهمیدم چی شد
تازه از وقتی مادر شدم، احساساته مادرمو درک میکنم.
بیشتر از همیشه دوست دارم فرشته مهربونم
2738

سلام

آرایشگاه تخصصی کودکان لبخند با فضای مناسب کودکان و کادری مجرب در خدمت شماست.

هدیه(اسباب بازی) , چاپ عکس کودک بر روی تقویم دیواری , پذیرایی و... همه و همه رایگان

کیانپارس-خیابان وهابی-بین خیابان های 11 و 12 کیانپارس-پاساژ قصر-طبقه اول

سلام صفا جان خوبی هم استانی عزیز راستش من اهواز نیستم ولی فکرکنم همین ارایشگاهای زنونه موهاشو کوتاه ...

سلام

هدیه(اسباب بازی) , چاپ عکس کودک بر روی تقویم دیواری , پذیرایی و... همه و همه رایگان

ممنون ولی خیلی هاشون حوصله بچه رو ندارن و وقتی خراب شد میگن بچه نموند انتظار دارن بچه مثل عروسک بمون ...

سلام

سالن بانى نى ، کیانپارس، خیابان 13 غربى، فاز 3

سلام