2733
2739
سلام....

لطفا به ما هم بگید تا زودتر نینی دار شیم.......... ممنوووووووووووووووووووووووووون
بیا ره توشه برداریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من عمل میکرو داشتم رویان اما کنترل بارداریم پیش خانم دکتر انسیه شاهرخ تهرانی بودم. بچم الان یک سالش و سالمه دوستم هم 2 قلو داره اونم با جنین فریزی بچه های اونم خوبن. من پیشنهادم اینه که مطب این خانم دکتر برین چون راحت تر از رویان هست. البته برای بار دوم میکرو کردم و + شد. اما خیلی سخته انشالله کسی با این روش نخواد باردار بشه که صبر ایوب می خواد .
سلام منم میکرو انجام دادم بیمارستان صارم با دکتر فرشته مسرور و الان باردارم ...انشاالله همه موفق باشین
مهربون یار همیشگی , شکرررر....چقدر دیدن این سه فرشته نازنین کنار همسر مهربونم لذت بخشه....می پرستمت
اذین جون ممنون ازجوابت واقعادرموردمیکرودرست میگی من یه بارمیکروکردم که توی هفته هفتم نی نیم سقط شد بایدازفریزام استفاده کنم درمورددوستتون که باجنین فریزباردارشده بودیه کم توضیح میدین؟چندتاجنین براش گذاشتن؟هچینگ کردن یانه؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام

اکی جون ......... خوبی گلم ؟..... خیلی خوشحال شدم که بلاخره فهمیدی که تو هم میتونی مامان شی.. و متاسفم که سقط شد... اما مطمئن باش که این بار که باردار شی حتما برات میمونه..

اذین جون .........
ممنون که جواب دادی اگه ممکنه شماره این خانم دکتر رو برامون بذار.. ان شاءالله که همیشه کوچولوت سالم وسرحال باشه وسایه ات رو سرش باشه..

بیا ره توشه برداریم....
2738
اکی جون... چرا لاله میرم.. هنوز یه چند تایی فریزی دارم. اما میخوام نظر یه دکتر دیگه رو هم که تو این کار متبحره رو بدونم .. دارم فکر میکنم نکنه من یه چیزیم هست که میکرو هام منفی میشه...
بیا ره توشه برداریم....
خوب عزیزم بگو یکسری کامل ازمایشات ایمنولوژی وژنتیک برات بدن که خیالت راحت بشه من فرداصبح دارم میرم لاله دکترکریم زاده فرداهست راستی واسه انتقال فریزچه مراحلی داره؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
اکی جون برای من چون خیلی lh ام زود بالا میره سری های قبل چیز خاصی ندادن همون آسپرین و فولیک اسید دادن..

احتمالا همین کار رو هم بکنم(آزمایش کامل)..
اکی جون شماره دکتر عارفی رو اگه ممکنه بنویس......
بیا ره توشه برداریم....
رزگلی جون کجایی دلمون برات تنگ میشه منکه نمی تونم به سوالت جواب بدهم چون تاحالا جواب مثبت نداشتم تو از کجا می فهمی ال اچ ای زود بالا میره ازمایش می گیرند؟ چه روزی منکه رویان می روم فقط سونو می کنن در طی سیکل ازمایش نمی کنن فقط برای انتقال فریزهام یه بار ازمایش استرادیول دادند ممنون راهنماییم کنی