2737
2739

واجب نیست ولی خب خوبه دیگه برای دفع بلا و ارزش دادن به بچه تازه به دنیا اومده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم همونو میگم یا اگه قربونی میکنیم بدیم به خانه سالمندانی جایی 

گوشت قربونی رو اصلا نباید پدر و مادر بخورن 

منم اگه قربونی کنم گوشتشو میدم به نیازمندان 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
منم همونو میگم یا اگه قربونی میکنیم بدیم به خانه سالمندانی جایی 

عزیز دلم برای بچت گوسفند عقیقه کن ، کهریزک یا یتیم خونه ها انجام میدن گوشتشو غذا میپزن میدن به سالمندان و یتیم ها ، 

اعتقاد شما مهم نیست اعتقاد پیامبر مهمه.💜🤗

کار بدی نکردن که پولشو دادن به نیازمندان که کار خوبیه و باعث خیر و برکت میشه

گوشت قربونی رو اصلا نباید پدر و مادر بخورن  منم اگه قربونی کنم گوشتشو میدم به نیازمندان

چرا نباید بخورن؟؟!!

خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کاره خوبی میکنید❤️❤️

2706