2733
2734
عنوان

چرا شوهر گیر نمیاد://

| مشاهده متن کامل بحث + 2701 بازدید | 119 پست
واقعا موندم تو کارشما دخترا. از اول ب دخترم میدم جنس مخالف خوشبختش ک نمیکنه هیچ بدبخت ترش میکنه

ماهم اگ خانواده ی خوبی داشتیم و تو خونه ی پدر اونجور ک دوس داشتیم باهامون برخورد میکردن و ازادی داشتیم و میتونستیم از زندگی لذت ببریم دنبال شوهر نبوودیم ک

پدرم خرجشو نداره میگ حتما باید دولتی درای منم ک فک نکنم دولتی بتونم قبول بشم تو شهر خودم

یه رشته آبدوغ خیاری انتخاب کن شهرتون 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چیکار کنه بمونه بره دانشگاه ۴سال الاف بشه بعد یه دوسپسرو عشق ناکام و افسردگیو‌...یهو ۲۷سالش میشه ...

اهان پس زود ازدواج کنه که معلوم نیس کی باشه اونم تموم رویاهاشو خاک کنه

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728
پدرم خرجشو نداره میگ حتما باید دولتی درای منم ک فک نکنم دولتی بتونم قبول بشم تو شهر خودم

ماشالله به این اراده ، بخون دیگه....یعنی چی که قبول نمیشم ؟ رشته ات چیه و کدوم شهری؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
😂😂😂😂 شتر گاو پلنگیم خوبه

الان رشته و مدک هم نیست پارتی مهمه

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2740
ن بابا چت چی کلا دو کلوم باهم حرف نمیزنیم ک . منکه اصلا دارم فراموشش میکنم

عاره کاملا مشخصه داری فراموش میکنی😶😹

ولش کن ...بقول امریکایی ها دریا پر از ماهیه بابا😁

بعدم اون مناسب نبود، تو هم بیشتر صبر کن دیگه هم الکی رو هر حسی اسم عشق نذار

منم الان تو اوج ناامیدیم😥😧مگ زشتی؟؟

😂😂نه قیافم خوبه 

خاستگارامو ازم پنهون میکنن اینو از بقیه میفهمم عمم یا مادر بزرگم لو میدن

مادرم معتقده زوده بخاطر همین گاهی بهم نگفته

از یطرفم من اعتماد به نفسمو از دست دادم بعضی وقتا فکر میکنم اصلا ندارم ....

تیکر تولدمه😊
الان مرگ مهمه ب نظرم واسه ما ک کسیو ندارم مرگ خودش یه امتیازه بابا

مردن بیشتر پول میخواد از عروسی خخخخخ

2706