2737
2739
عنوان

همسر من زیادی ب ذوقه یا بقیه همسرا زیادی رمانتیکن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 93 پست
اوه خواهر این حرفا اونقدر گفتم البته من دلبتدم و اینا نمیگما عشقم عزیزم همسرم گاهی هم ب شوخی سرورم ب ...

به هر حال این یه راه حل خوبه.  

دیگه کارای عشقولانه زیاد بکن زندگیتون از اینی هست گرم ترشه . ولی حد نگه دار مثثلا هفته ای دوبار

نامه بنویس براش. با روژ رو اینه بنویس . سالاد میوه درست کن قلب قلبی . کلی شیطونی هست 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توهم وقتی ازت رابطه خواست همینجوری سرد باهاش برخورد کن تا متوجه رفتارش بشه

نمیخوام زندگیم سرد بشه ک میخوام ی راهی پیدا کنم ک هر دو در کنار هم لذت ببریم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
نمیخوام زندگیم سرد بشه ک میخوام ی راهی پیدا کنم ک هر دو در کنار هم لذت ببریم

هرکسی شوهرشو بهتر ازهمه میشناسه این راه حل من بود شاید برای تو جواب نده توهم باید غلغ شوهرتو پیدا کنی

2740
به هر حال این یه راه حل خوبه.   دیگه کارای عشقولانه زیاد بکن زندگیتون از اینی هست گرم ترشه . و ...

اه نامهههه...میدونی چقدر نامه دارم از عقدمون تا حالا...اخریش هفته قبل بود نوشتم رفتم کلاس اومدم دیدم ورداشته دیشب پرسیدم خوندی گف اره گفتم خب جرا هیچی نگفتی گف خوابم میاد ول کن...اگه عصبی باشه نامه رو نمیخونه حالش خوب باشه میگه بیا بخون بینم چی نوشتی بعدم میگه اوکی تو راست میگی حق با توعه نامه عاشقانه هم نیهوتم اون ادا در میاره منم دیگه نمینویسم...

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
مال خودشو فقط خوندم ولی شب باید برم مال کاربرارم بخونم بلاخره از تجربیات اینهمه آدم خیلی چیزا ادم یا ...

بلههه.خیلی خوب بود

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
عكس خونه جديد با دكوراسيون جديد بذار  يه جا ديدم نوشته بودي  كي ميذاري تگ كن منو

عشقم فكر كنم اشتباه گرفتي منو🤔🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
اه نامهههه...میدونی چقدر نامه دارم از عقدمون تا حالا...اخریش هفته قبل بود نوشتم رفتم کلاس اومدم دیدم ...

😳😳😳😳😳😳

بازمممم بجنگ .اینقد بجنگ تا بیاریش تو خط 💪💪

ما زنا میتونیم دست شیطونم از پشت ببندیم ..حسابی دلبری کن تا امونش ببری . زیادم طرفش نرو بهش نچسب . تا بدوعه بیاد دنبالت . دلبریتو بکن بعد فاصله بگیر تا اونم محبت کنه .فقط تو نباشی که محبت میکنی . 

2706