2726
عنوان

همسر من زیادی ب ذوقه یا بقیه همسرا زیادی رمانتیکن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 93 پست

من معتقدم اگر نمیتونیم آدمها رو تغییر بدیم خودمون رو ک میتونیم تغییر بدیم تو محبت کن اون چیزی ک ازش انتظار داری خودت نسبت بهشانجام بده تا متقابلن جوابگو باشه ببین سیاست یعنی درعین اینکه حرفتو میزنی حالا هر ناراحتی ک تو دلته هنر بیانشو طوری داشته باشی ک دعوا  تنش ایجاد نشه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
من معتقدم اگر نمیتونیم آدمها رو تغییر بدیم خودمون رو ک میتونیم تغییر بدیم تو محبت کن اون چیزی ک ازش ...

من ادم خیلی احساسی ام حتی ب خودم میگم منم مثل خودش بشم دو روز دیگه یادم میره اونقدر فربون صدقش میرم از خودم حالم بد میشه بعد میگم اینکه براش مهم نیس منم نمیگم 

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما تو دلش خوشحال شده عزیزم ولی بروز نداده

آره کلا اهل بروز دادن احساساتش نیست ولی خب اینجوری بده دیگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
عزیزم بذار برسی عرقت خشک بشه ، بعد خواهر شوهر بازی در بیار😂😂😂تازه سه ساعته عضو شدی ، یعنی به محض ...

چه ربطی به ساعت عضو شدن من داره 

بعدشم اصلا نباید این همه مدت ول کنی بری یا شوهرتم  میبری اگرم نمیشه شوهرتم ببری اصلا نباید بری حالا من میگم واسه هرکاری باشه😙

2728