2733
2739
عنوان

بچه هااااا جان من بیایین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 47 پست
چه خبره.؟  25 کیلو من که خیلی ورم داشتم و چاق شدم 12 کیلو اضافه کردم،  بعد زایمان هم دوبا ...

با چیزایی ک گفتین معلومه بدنت خوب کنار میاد باهات من خیلیااااا رو دیدم ۲۰ گیلو اضاافه کردم و دارن خودشون رو میکشن ک کم کنن اما نمیتونن 😂😂

ببین عزیزم نیاز نیست خودتو اینهمه اذیت کنی .. اولا تعذیتو سالم کن  شیرینی جات (کیک بیسکوییت ش ...

باورت میشه ی هفته عین چی تو خونه ورزش میکردم اما لامصب تا ی هفته پاهام ب خاطر طناب درد میکرد حتی نمیتونستم اروم بدووَم بعد ول کردم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نطرت تو دوهفته چن کیلو کم میکنم

بستکی به بدنت داره.اما معمولا در اغلب موارد چاقی افراد با حذف کربوهیدرات و چربی خیلی سریع وزنشون رو پایین میارن.

یادت نره در کنارش ورزش یا پیاده روی انجام بدی چون روند لاغری رو تسریع میکنه

2728
با چیزایی ک گفتین معلومه بدنت خوب کنار میاد باهات من خیلیااااا رو دیدم ۲۰ گیلو اضاافه کردم و دارن خو ...

خخخخ دقیقا اما خواهر شوهرم موقعه ای ک حامله شد اوایل ۶۰ بود اخر حاملگی ۸۵ شد 

الان بچه ش ۱ سال و ۶ ماهشه و خواهرشوهرم ۶۰ کیلو شده دوباره ولی شکمش سر جاشه

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
باورت میشه ی هفته عین چی تو خونه ورزش میکردم اما لامصب تا ی هفته پاهام ب خاطر طناب درد میکرد حتی نمی ...

خب عادت نداشته بدنت گرفته عضلاتت گلم 

کم کم شروع کن 

حتی تغدیتو کم کم کمترش کن و ورزشتم کم کم زیادش کن ....

الانم زیاد نیسی!  من قدم ۱۶۰ عه وزنم ۵۸ خیلییی راضیم البته ۵۳ بودم قبلا عالی بودما  😑تو ...

هرکی هیکلمو دیده میگه خوبی فقط ی ذره شکم داری وگرنه همه میگن متوسطی

بستکی به بدنت داره.اما معمولا در اغلب موارد چاقی افراد با حذف کربوهیدرات و چربی خیلی سریع وزنشون رو ...

مثلا حالا چقد میشه بگی 

2740
خخخخ دقیقا اما خواهر شوهرم موقعه ای ک حامله شد اوایل ۶۰ بود اخر حاملگی ۸۵ شد  الان بچه ش ۱ سال ...

اینقدر میترسم باردار شم بخاطر همینک اندام ادم بهم میریزه .....الان یکم شکم دارم رو اعصابمه شش روزه رژیم و ورزش رو شروع کردم حس میکردم جمع شده اما امروز ظهر نهار ماکارانی خوردم زیاددد گند زدم 😕😕😕

ببین رژیم کتو بگیز هفته دیگه میلی میگی اکول جونم دستت درد نکنه،، عالی عالی من تو دو هفته شش کیلو کم ...

واقعا ۶ کیلو کم کنمم راضیم 

از کجا بگیرم حتما شروش میکنم مرسی

اکول جونم میشه راجع ب این رژیم یکم توضیح بدی؟؟؟

سلام عزیزم،،، رژیم بر اساس چربی و پروتئین ولی جوری ک اگ پایبند باشی از روز سوم سای ت تغیر میکنه و پایان هفته اول حداقل شش کیلو کم کردی،،،، هر غذایی ک پروتین داره میتونی بخوری اونم سرخ شده 

2706