2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منم عزیزم ۱۴ هفته هستم و سرما خوردم دخترمم یک سالشه اونم سرما خورده..سوپ درست کن ..شلغم..لیمو تازه..لیمو شیرین‌‌..سیر و پیاز همراه غذا بخور..هیج دارویی مصرف نکن اگه خیلی اذیت بودی استامینوفن ساده میتونی بخوری

خدا جونم مرسی❤

وای منم عطسه میکنم.آبریزش دارم.بینیم گرفته،گلومم یخورده درد میکنه.سرم درد میکنه.لیمو عسلم میخورم.فایده نداره😑فک نکنم دکتر چیزی بده

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

سلام

اگر فقط گلودرد باشه میتونید آب نمک غلیظ با آب ولرم درست کنید کمی سرکه توش بریزید و صبح ناشتا و شب موقع خواب با اون غرغره کنید.هر روز کمی اسپند و کندر و خاکشیر دود کنید ضدعفونی کننده است.سوپ( یک عدد پیاز.یک عددلیموعمانی.کمی روغن زیتون.کمی مرغ.کمی رشته سوپ و کمی شوید خشک و نمک و زردچوبه )بپزید و نوش جان کنید

آب سیب تازه و هویج تازه و لیموشیرین میل کنین

شلغم پخته میل کنین

آب گرم و عسل و لیموترش هم عالیه

ان شاءلله زودی خوب میشید

ببين ديفن هيدرامين فكر نكنم خوب باشه .. نميدونم 

يه دكتر برو و بگو بارداري 

منم سرما خوردم و مخصوصا گوش درد و گلو درد ، رفتم دكتر بهم هيچي نداد گفت صبر كن خودش خوب شه ، طول كشيد ولي خودش خوب شد ، البته چرك نكرده بود يا عفونت نبود ، هي ليمو شيرين و اينا بخور ان شاءالله خوب ميشي من ٥ ماهم بود كه سرما خوردم 

2706