2733
2734
عنوان

همسایه پایینمون داره کباب میپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 104 پست

بنظر من حاملگي و ويار بهونس

دلت خواست خودت بپز بخور تموم شه بره

اين اداها چيه مثلا نميتونم نميخوام از اون ميخوام

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته اگه بدونه بارداری و نیاره انسانیت نداره. اما شما هم اگه صبر کنی تا فردا خودتون درست کنید و بخوری اتفاقی نمی افته. 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

اینایی که میگن برو بگو بهت کباب بده

من مخالفم باهاشون

گمان بد به دیگران اشتباهه ولی از کجا معلوم اون گوشت با چه پولی خریده شده و اون شخص حلال و حروم میفهمه یا نه

واجب نیست که، ویارته برو کباب تابه بذار بخور، دور از جون طوریت نمیشه که از اون کباب نخوری

چون بارداری باید خیلی به این چیزا دقت کنی

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

2731

اتفاقا امروزم من رفتم تو حیاط بو کباب میومد. میلم شد همون لحظه. اومدم تو خونه خودم رو زدم به اون راه.  بهش فکر نکن بیشتر هوس می‌کنی.  یا زنگ بزنن مامانت برید اونجا با هم درست کنید. این که غصه نداره

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
عوض اینکه سنشون رفته بالا این چیزارو  درک کنن برعکس شده

بله متاسفانه🙁

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738

مرغ بذار با ادویه و پیاز ابپز بشه بعدش رو اجاق گاز بگیرش دودیش کن بوی دود میگیره خوش خور میشه مث جوجه روی منقل میپزی 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
بنظر من حاملگي و ويار بهونس دلت خواست خودت بپز بخور تموم شه بره اين اداها چيه مثلا نميتونم نميخوام ...

من فقط از همون می‌خوام. همینه که هست

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
اینایی که میگن برو بگو بهت کباب بده من مخالفم باهاشون گمان بد به دیگران اشتباهه ولی از کجا معلوم ا ...

اگه زودتر این پستو میخوندم به خودم زحمت نوشتن نمیدادم :))

چه توقعایی دارین خب الان ادم به فکر همسایه نیست خیلی مواقع من که ۹۹ درصد مواقع یادمم نیست کی حاملست انقد مردم گرفتاری دارن. بعدم کباب رو تو حیاط درست میکنن خب کجا بره درست کنه؟ شمام شوهرت نیست به هر حال تو هر شهری رستورانای معروف هستن سفارش بده بیارن 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
منظورم اینه دیگه تو حیاط نیستن حتما دارن داخل میخورن...برم درشونو بزنم بگم‌کباب بدید؟

اره برو تا نخوردن😊

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2706