2733
2734
عنوان

افسردگی بعد از زایمان

96 بازدید | 8 پست

کیا تجربه ش کردن؟من دوازده روزه زایمان کردم پسرم روز اول رفت دستگاه بعدشم‌ زردی گرفت همش استرس و ناراحتی همینا باعث شد افسردگی بگیرم کارم شده گریه کردن و دکتر بردن،امروزم دختر بزرگم سرماخورده دل نگرانیم دو برابر شده که پسرم یوقت ازش نگیره،دست خودم نیس هرروز استرس و دلشوره و گریه توروخدا شماها بگین چیکار کنم؟ 

قدم نو رسیدت مبارک باشه

به خاطر ضعف زایمان هست

آمپول نوروبیون خارجی بگیر بزن

قرص ولوومن بخور

سرحال میشی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
قدم نو رسیدت مبارک باشه به خاطر ضعف زایمان هست آمپول نوروبیون خارجی بگیر بزن قرص ولوومن بخور سرح ...

مرسی عزیزم انقد که دلشوره بچه هارو دارم بخدا خودمو فراموش کردم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ... بچم نه زردی گرفت نه دستگاه رفت . همه چیزم خوب و مرتب بود . همه کمک بودن و من فقط بچه رو شیر میدادم . ولی الکی نزدیک دو ماه گریه میکردم . به همه هم بدبین بودم . هم از بچم بدم میومد هم فکر میکردم بقیه بده بچمو میخوان کم کم با کمک شوهرم و بیرون رفتن و ثبت نام دوباره باشگاه و باشوهرم بودن عادی شدم

2731
من ... بچم نه زردی گرفت نه دستگاه رفت . همه چیزم خوب و مرتب بود . همه کمک بودن و من فقط بچه رو شیر م ...

وای که چه دوران سختیه منم هرکی از راه می رسه دلداریم میده که خداروشکر کن بچه سالم بهت داده ،شاکر خدا هستم ولی این دلشوره و اضطراب دست خودم نیس هرروز یه دل سیر باید گریه کنم

2738
طفلکی زودم ب دنیا نیومده بود چرا تو دستگاه رفت اخه؟؟؟

یکم ناله داشت وقتی اوردنش تو بخش 

مشکل خاصی نداشت شیرم میخورد ولی پرستارا گفتن محض اطمینان بمونه دستگاه بهتره