2737
2739
من نمیدونم ولی اگه دنبال شغل خاصی میگردی تو سایتای کاریابی نیازمندی هاشونو میزنن برو ببین مثلا نرم ...

وورد و اکسل و اکسس و پاور پوینت و طراحی سایت رفتم بین پابلیشر و فتوشاپ و افترافکت موندم

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این کجاست که قیمتا انقدر کم هست. خدای من. من یک دوره روتوش عکس مجتمع فنی تهران رفتم ۸۰۰ تومن

زیر نظر دانشگاهه عزیزم منم icdl رفتم 750 

2731
2740
وورد و اکسل و اکسس و پاور پوینت و طراحی سایت رفتم بین پابلیشر و فتوشاپ و افترافکت موندم

فقط فتوشاپ و میدونم چیه اوندوتارو نمیدونم😅

ماشالا همه فن حریفی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
فقط فتوشاپ و میدونم چیه اوندوتارو نمیدونم😅 ماشالا همه فن حریفی

اره دیگه فقط نمیدونم چرا خاستگار ندارم😂

اره دیگه فقط نمیدونم چرا خاستگار ندارم😂

کورن خواهر جان

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری😊

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
جوون😂کی باشه ی گوهری بیاد ورم داره ببره😂

ایشالا ایشالا😁

2706