2737
2734
عنوان

مامانایی که نی نی تپلی داشتن

211 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها

من 34هفتم امروز تموم شد . 

چی بخورم که بچم تپلی بشه 

در ضمن سزارینی هستم و هفته 38فقط فرصت دارم .

پسر اول خودم 39هفته و 2روز بدنیا اومد و وزنش خوب بود . 

شما چیا خوردین 

من بچم تو دلم وزن نمیگرفت اومد بیرون تپلی شد

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام.خوبین.عزیز میگم شما استخدامی آموزش پرورش قبول شدین چه منابعی خوندین. ممنون میشم راهنمایی کنین. ...

سلام . بله عزیزم . رشتتون چیه ؟

منابع ارشد رو بخون برای درسای تخصصی . برای عمومی هم. کتابا و نمونه سوالایی که توی سایت ایرانپاشتخدام هست من خوندم .

سلام . بله عزیزم . رشتتون چیه ؟ منابع ارشد رو بخون برای درسای تخصصی . برای عمومی هم. کتابا و نمونه ...

روزی یکی دوساعت بخون میتونی . از همسرت یا اطرافیان بخواه که بچه رو نگه دارن . برو تو اتاق تنها روزی مفید یه ساعت می تونی بخونی . یا مثلا از زمان خوابت می تونی یکی دوساعت کتر بخونی و به درسا برسی . من پسرمو شبا می خوابندم بعد نی نشتم درس میخوندم تا دو و سه شب . بعد صبح هم تا ده یازده پسرم می خوابید 

2738