2737
2739
عنوان

تمام شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 19 پست
من همیشه از خدا میخوام کسی ک فقط ب همسرم علاقه مندم کنه...اما نمیدونم چرا اینجوری میشه...

عزیزم نه من میدونم‌نه کاربرهای اینجا و نه حتی خودت فقط جوابت پیش خداست و تنها راه ارتباط خدا با انسان از طریق روح انجام‌ میشه! اما قبل از پاکسازی روحمون زیر خروارها آشغال دفن شده و تنها راه ارتباطمون با خدا هم قطع شده.باید آشغال ها پاک شه و این کار رو فقط خدا میتونه برلمون انجام بده و کافیه ازش بخوایم! در پاکسازی یاد میگیری چه جوری باید درخواست کنی! مشکل همه ی ما اینه که رابطه ی اولمون رابطه مون با شوهر یا خانواده ست و رابطه ی بعدیمون رابطه مون با خداست بعد از انجام پاکسازی رابطه س اولت میشه رابطه ت با خدا👍😊

چجوری تاپیکتون رو پیدا کنم؟ منم میخوام بخونم

بزن روی نام کاربریم که میییم هست تاپیکم برات میاد.فقط لطفا اگه واقعا تصمیمتو گرفتی از اول بخون و با دقت تااا آخر تموم که شو اگه بازم جاییش برات سوال بود بپرس تا برات توضیح بدم اگه نه میتونی شروع کنی😊👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نه من میدونم‌نه کاربرهای اینجا و نه حتی خودت فقط جوابت پیش خداست و تنها راه ارتباط خدا با انسا ...

خب من پیدا کردم توضیحی درمورد پاکسازی

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما
خب من پیدا کردم توضیحی درمورد پاکسازی

اون تایپک که گقتم هر مشکلی داری راه حلش پیش منه رو باز کن از صفحه ۳فکر کنم توضیحاتم شروع میشه بجه ها عجله داشتن هی گقتن بگو بگو چند صفحه اولش خالیه😄👍

2728
اون تایپک که گقتم هر مشکلی داری راه حلش پیش منه رو باز کن از صفحه ۳فکر کنم توضیحاتم شروع میشه بجه ها ...

باشه.مرسی

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما