2410
2553
عنوان

تمام شد😔

301 بازدید | 19 پست

بعد از ماه ها رابطه ی برزخی امروز تمامش کردم...شماره شم دیلیت کردم...

هرچند هنوز دوسش دارم

اما اون احمق نمیفهمه...پس توی نفهمیش بمونه بهتره

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

پاکسازیش کن‌که هرچه زودتر جای این احساس بد رو آرامش بگیره و شخص بعدی که نیاد توی زتدگیت ایده آل و از هر نظر در هماهنگی کامل با تو باشه اکه پاکسازی نکنی یکی دقیقا مثل همین شخصی که حالا از زندگیت رفته دوباره میاد توی زندگست و قدرتو نمیدونه و دوباره دلت میشکنه.فقط پاکسازیش کن.بزار خدا برای زندگیت تصمیم بگیره تو فقط بهش بگو و ازش بخواه و پاکسازی کن و تمام.اگه بلد نیستی من راجع بهش تاپیک زدم‌میتونی بخونی اما کاااامل بخونش.

میدونم و تحمل کن صبور باش بیشتر سعی کن تو جمع و محیط های شلوغ باشی تا لحظه هارو حس نکنی

حتما.مرسی از حرفات...اما آخر شبا اذیتم میکنه...اون موقع ها چیکار کنم؟

پاکسازیش کن‌که هرچه زودتر جای این احساس بد رو آرامش بگیره و شخص بعدی که نیاد توی زتدگیت ایده آل و از ...

من همیشه از خدا میخوام کسی ک فقط ب همسرم علاقه مندم کنه...اما نمیدونم چرا اینجوری میشه...

حتما.مرسی از حرفات...اما آخر شبا اذیتم میکنه...اون موقع ها چیکار کنم؟

آره اخر شبا ذهن ادم درگیر میشه با دخترای فامیلتون ی جاجمع شید باهم بخوابید یا هنسفری بزار آهنگای شاد گدش کن مثله سندی من عاشقشم و یا فیلم های ترسناک و هیجانی نگاه کن عیلمم عالیه جوری ک چشات خسته شه زود بخوابی خودتو درگیر کن دیگه و مطلقا گریه و آی کارای دیگه نکن ک همشون پوچن و فقط ادم انگار خودشو تباه میکنع بعد با ی نفر آشنا میشه بعد ها حسرت میخوری ک چرا گریه کردم لذت نبردم از زندگیم

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
2706