2737
2739

سلام بچه ها من نه روزه بخاطر بارداری خارج از رحم لوله سمت چپم رو برداشتن میخواستم بدونم کسایی که این تجربه رو دارن دقیقا بهد از چند روز پاک شدن من الان خونریزی ندارم اما ترشحم هنوز رنگیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم سونو تشخیص کیست داد با اینکه تووازمایش مشخص بود باردارم و اینکه تو رحم‌چیزی‌نبود.تا اینکه‌ لوله ...

من دردم خیلی کم بود با اینکه میگفتن وقتی پاره بشه دردت خیلی شدیده ولی پاره شده بود

من دردم خیلی کم بود با اینکه میگفتن وقتی پاره بشه دردت خیلی شدیده ولی پاره شده بود

اره دردش زیاده من تا پای‌مرگ‌رفتم‌و خونریزی داخلی شدید داشتم هی غش میکردم و تب و لرز و استفراغ داشتم بعدشم‌به خاطر پایین اوندن هموگلوبین خونم ای سی یو بستری شدم

من سمت راستمو برداشتن خونریزی داشتم اما فک‌کنم یکم‌بیشتر ازمدت پریودی.دیر متوجه شدی؟بچه داری؟

سلام عزیزم منم مثل شما شدم بعد این اتفاق چکار کردین ؟ باردار شدین ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2738
نه من میترسم دیگه اگه باردار شم اونم اینجوری شه به دکتر گفتم گفت اقدام کن نگفت ک‌باید کاری کنم قبل ا ...

شما چی سفید برفی باردار شدی

خداوندا به کدامین نعمت و کدامین ثواب مرا لایق این گونه معجزه کردی 😍🤩