2737
2739
عنوان

خانومایی که موهاتونو مشکی میکنید بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من n1 ميزارم با تناژ ابي از اونها كه نور ميافته روش برق ابي داره پر كلاغي اينجوريه ديگه اصلا قرمزي ن ...

منم همین و زدم..اینقدر ریزش مو گرفتم همه میگن از همینه ک پرکلاغی کردی..واس شما نریخت؟

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
فقط مواظب باش كه به هر جا بريزه پاك كردنش مصيبته موقع خريد رنگ چند تا كانالوك ميزارن جلوت بگو ميخواي ...

خب چرا مگه موهای خودت چشه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2728
چیکارمیکنی که تناژ آبی میگیره فقط واریاسیون دودی دارم الان

من اصلا وارياسيون نميزنم همون رنگي كه ميخرم تناژ ابي داره ببين مشكي پر كلاغي به ابي ميزنه مگه اينكه خيلي مشكي نباشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چون موام داغون شد بعدازگذشت مدت طولانی هنوزم نمیتونم رنگ دلخواهموبذارم 

عه موها داغون میشه ینی خب اونم یه رنگه مثل همه رنگا

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2740
منم همین و زدم..اینقدر ریزش مو گرفتم همه میگن از همینه ک پرکلاغی کردی..واس شما نریخت؟

والا موهاي من ريزش داره اما خب رنگ رو هر چند ماه يكبار ميزارم اينكه بعد از رنگ بيشتر بريزه نه اونجوري نيست اما در كل موهام ريزش داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
میخوام به شوهرم بگم بگیره بیاد.بگم چه رنگی بگیره با چه واریاسیونی؟

شوهر از کجا بدونه اخه خودت برو

میخوام به شوهرم بگم بگیره بیاد.بگم چه رنگی بگیره با چه واریاسیونی؟

ان ۲.واریاسیون نمیخواد.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706