2703
2553

موهام الان رنگ قهوه ای شماره 6هست

میخوام n1بزارم.چیکارکنم که تن قرمز نگیره

چه واریاسیونی بزنم

در کل نکته ای هست بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من n1 ميزارم با تناژ ابي از اونها كه نور ميافته روش برق ابي داره پر كلاغي اينجوريه ديگه اصلا قرمزي ن ...

عکس میدی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2714

من موهام عسلی بود قهوه ای تیره گذاشتم،مشکی طبیعی شد

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

فقط مواظب باش كه به هر جا بريزه پاك كردنش مصيبته موقع خريد رنگ چند تا كانالوك ميزارن جلوت بگو ميخواي قرمزي نداشته باشه كه البته من چند ساله مشكي ميكنم تا حالا قرمزي نداشته

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من 1.1 با n1 قاطی کردم با واریاسیون نقره ای قشنگ شده

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
از من میشنوی مشکی نکن من مشکی گذاشتم عین سگ پشیمونم دیگه نمیتونی تنوع بدی ،اگه دوست داری رنگ c1با وا ...

فقط به خاطر اینکه دیگه نمیتونی رنگ کنی پشیمونی؟

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
من 1.1 با n1 قاطی کردم با واریاسیون نقره ای قشنگ شده

عکس بده

2706