2737
2739

من خودمو مثال بزنم.امروز صبح رفتم حموم و حسابی روحیم خوب بود .بعدشوهرم اومد دنبالم ک بریم خونه مامانش ناهار.از در رفتم ک جواب سلاممو نداد.بعدم شروع کرد ک پام درد میکنه تاصبح بیدارم از درد .غذا رو داده بود دخترش تو خونه خودش درس کنه..بخدا اگه بخاطر شوهرم نباشه ی لقمه هم تو خونه شون نمیخورم..منم روحیم برگشت حالم بدشد .عصبی شدم ‌.چکار کنم؟؟؟؟هی میگم بزار رفت و امدو کم کنم ولی شوهرم رو چ کنم.میاد میگه اماده شو .بگم نمیام ک دعوا راه میفته..بنظرتون چطوری به شوهرم بگم اذیت میشم ک ناراحت نشه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

مادرشوهرم از اون دسته ادماست ک مدام در حال ناله کردنه .مدام امرژی منفی میفرسته..چکارکنم روحیم خوب بشه؟؟

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

فکر کن یه مشت حیوون احمق هستن که باید ندیده اشون بگیری و درگیرشون نشی!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی بیشترازچیزی که فکر کنی توروحیه تاثیر داره هم انرژی مثبت خم منفی...

یه فنجون نسکافه بخور یه هندزفیری بذار یه اهنگ توپ گوش کن حالت خوب میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

اتفاقا تو دلم میگم بیخیال بزار ناله کنه بزار تا میتونه از درد و بدبختی بگه ب من چه.ولی وقتی تو گوشم میگه چ بخوام چ نخوام اثر میزاره روم

مگه میشه؟وقتی جواب سلام آدمو ندن نمیشه حرص نتورد

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738

خب مادرشه چي ميخواي بگي زودتر ميرفتي عذا درست ميكردي

خاله منم پاش درد ميكنه من هر بار زود ميرم خودم عذا درست ميكنم ظرفها رو ميشورم گردگيري اشو ميكنم مرتب كاريهاشو انجام ميدم برميگردم

مادرشه ميخواي بندازي دور؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من خیلی توان روحیم کم شده. هرچیزی مثل مواردی که گفتی بهم میریزتم. اصلا حوصله دیدن کسی رو ندارم، دلم ...

منم همینطورم

در مورد مادر ميگي احمق حيووون؟؟؟؟؟دوست داري عروستون هم در مورد مادرت اينجوري فكر كنه؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم همینطورم

حالا گذشته ازینکه من وقتی باهام سرد برخورد میکنن خیلی ناراحت میشم اما وقتی آه و ناله میکنه خوشم‌میاد همش میگم این خدای من بود حقته

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
خب مادرشه چي ميخواي بگي زودتر ميرفتي عذا درست ميكردي خاله منم پاش درد ميكنه من هر بار زود ميرم خودم ...

خب حتما حد اقل جواب سلام شما رو میدن که شما هم میری براشون این کارا رو انجام میدی

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
خب مادرشه چي ميخواي بگي زودتر ميرفتي عذا درست ميكردي خاله منم پاش درد ميكنه من هر بار زود ميرم خودم ...

اخه شوهرم خودش نمیشینه کنار مادرش ‌منه بدبخت باید بشینم ب درد دلاش گوش برم.مگه چن سالمه فقط ۲۲سالمه.امروز ی تار موی سفید دیدم تو موهام😤😤😤

حالا گذشته ازینکه من وقتی باهام سرد برخورد میکنن خیلی ناراحت میشم اما وقتی آه و ناله میکنه خوشم‌میاد ...

راس میگی تا الان ب اینش فک نکرده بودم

2706