2733
2734
عنوان

خانمایی ک بچه ده ماه دارین .......

| مشاهده متن کامل بحث + 30187 بازدید | 6058 پست
مایک ماهه بخاری روشن میکنیم آراد دوبار پشت سرهم سرما خورد پدرم دراومد ان شاالله زودی خوب بشه نورا&nb ...

فدات . اینجا شبا خیلی سرد شده هیجوره هم نمیشه گرمش کرد

مینا قری هستم
نمیدونم فبلا با قاشق قشنگ میخورد الان همه رو تو دهنش نگه میداره بعدم میریزه دیوونه شدم به خدا

من الان داشتم نشسته سوپ میدادم دیدم همشو میریزه بیرونرقاطی کردم خوابوندمش گفتم تا نخوری ولت نمیکنم  این بچه ها اعصاب برا ادم نمیذارن . حالا تو هم تا خوب بشه غذا بیشتر بده . منم از صبح کمتر شیر دادم چون بالا میاره

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان داشتم نشسته سوپ میدادم دیدم همشو میریزه بیرونرقاطی کردم خوابوندمش گفتم تا نخوری ولت نمیکنم&n ...

مینا خیلی سرفه میکنه چه غلطی کنم با سرفه بالا میاره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2728
یکم تخم به دم کن بهش بده .لیمو شیرین دادی بهش?

لبموشیرن بده واسه ریفلاکسش

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
عه من پرتقال شنیده بودم . من نورا رفلاکس داشت قبلا بهش میدادم حتی نوزادیش

همش بینیش پر میشه چکار کنم دیروزم دکتر اصلا دارو نداد

2738
دکتر چی داد??

هیچی این غقط گوارششو معاینه میکنه حالا میبرمش اطفال معمولی ببینم چی میگه بچم گناه داره بس که تو بینیش پوار کردم والا

هیچی این غقط گوارششو معاینه میکنه حالا میبرمش اطفال معمولی ببینم چی میگه بچم گناه داره بس که تو بینی ...

دیگه چون چند روز شد خوب نشد انتی بیوتیک باید دکتر بده

مینا قری هستم
چند ماهشه ?? چیا میدی??

۱۰ماهشه. مثلا کته میذارم توش سیب زمینی خرد میکنم،یا کدو حلوایی، سوپ درست میکنم. فرنی. میوه، همین

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2706