2733
2734
عنوان

خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید

208 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

من به دلایلی قراره جنین فریز کنم..حالاسوالم اینه:

من پریروز چندبارلک بزرگ دیدم و دردداشتم ودیروز قشنگ مثل کسی که پریوده خون دیدم،،فک کردم پس پریودشدم دیگه واسه همین رفتم مرکزو گفتم روزدوم پریودمه وآمپولامو شروع کردم همون دیروز

ولی دیگه هیییچ خبری ازپریودنبود...(من کل این ماه لکه بینی داشتم میگم نکنه اوناهم مثلالک بوده )حالاخیلی نگرانم درمورد مصرف آمپولا..زنگم میزنم مرکزجواب نمیدن راهمم دوره 

بنظرتون چیکارکنم؟؟استفاده کنم داروهارو؟؟کسی اطلاعی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یادم رفت بگم دیروز سونوهم خودشون انجام دادن..اماپرسیدن روزچندسیکلته ومن گفتم روز دوم گفتن پس ازامرو ...

من میوم داشتم  باز او شش ماهگیم در حد خونریزی شدید شدم تو خونه نوار بهداشتیمو عوض کردم  رفتم دکتر معاینه کنه گف تو ازت خون نیومده گفتم بابا خونریزی داشتم به نوار بهداشتیم هم نگاه کرد دید تمیزه تمیزه فکر کرد دروغ میگم بعد سونوگرافی مشخص شد میوم داشتم واسه همون 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

[QUOTE=107798772]من میوم داشتم  باز او شش ماهگیم در حد خونریزی شدید شدم تو خونه نوار بهداشتیمو عوض کردم  رف ...[/QUOTE

من تاحالااصلالکه بینی نداشتم 

نمیدونم چرااین ماه این بلاهاسرم میاد..کلی هم عجله دارم که درست حسابی پریودباشم وداروهامو شروع کنم

راستی من اون شب که گفتم خون زیادی دیدم نزدیکی داشتیم؛میگم نکنه بخاطراونه؟

عزیزم دکتر سونو کرده باید خودش میفهمید این رحم دیوارش ریزش کرده یا نه از رو  ضخامت اندومتر هم باید میفهمید 

شما امپولا رو بزن ان شاءالله رو تخمک ها اثر میزاره 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
عزیزم دکتر سونو کرده باید خودش میفهمید این رحم دیوارش ریزش کرده یا نه از رو  ضخامت اندومتر هم ب ...

دوستان توروخدا کمکم کنید من دوماه در اقدام بارداریم و قبل اقدام پریودم منظم بود ولی تو این دوماه هی جلو میفتم و این ماهم اول لکه بینی داشتم بعد پریود شدم چیکارکنم راهنماییم کنید توروخدا

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 
2738
[QUOTE=107798772]من میوم داشتم  باز او شش ماهگیم در حد خونریزی شدید شدم تو خونه نوار بهداشتیمو ...

آره ممکنه منم گاهی وقتا که کم مونده به پریودم وقتی نزدیکی داشته باشیم خونریزی میکنم طبیعیه

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
منم دقیقا همینوباخودم میگم..اگه‌بزنم ضررنداره واسم؟؟

نه نداره  

ولی زنگ بزن به دکتر بگو که پریودت لک بینی شده ببین چی میگه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نه نداره   ولی زنگ بزن به دکتر بگو که پریودت لک بینی شده ببین چی میگه

ممنون عزیزم خیلی خیالم راحت شد

ازصبح اعصابم بهم ریختس

امیدوارم هیچوقت کارت لنگ نمونه😍

ممنون عزیزم خیلی خیالم راحت شد ازصبح اعصابم بهم ریختس امیدوارم هیچوقت کارت لنگ نمونه😍

فدات ممنون 

ان شاءالله زود نتیجه بگیری خیالت راحت شه