2737
2739
عنوان

دادن ترنجبین ورفلاکس نوزاد

4377 بازدید | 10 پست

سلام خانوما خوبی بچه ام دوماهشه اوایل شکمش عالی کار میکرد اما الان کار نمیکنه.مگر با روغن گلیسیرین.بعد بهش ترنجبین دادیم یبار فقط،که باعث رفلاکسش شد.کسی تجربه ای داره ؟این رفلاکس زود خوب میشه؟رفلاکس پنهانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اشتباه کردی به بچه هیچی به جز شیر نمیدن الان که ديگه راهی نداري خودت رژيم رعایت کن انشالله زود ...

اره نباید میدادم .بنظرت این جور رفلاکسا زود خوب میشن؟

2728

رفلاکس ربطی به ترنجبین نداره 

بهیچ عنوان ترنجبین و شسر خشت نده اول ک بهداشتی نیستن در ثانی تشنج میارن 

رفلاکس مخصوصا رفلاکس پنهان مدام باید کنترل شه و دارو بخوره داروش رو قطع نکن سر خود 

غذای کمکیش ک شروع شه بهتر میشه و نسبت به شدت رفلاکسش بین ۶ ماه تا یک سال خوب میشه

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

اره زود خوب میشه

ترنجبین طبعش سرده و باعث شده معده اش سرد بشه و شیر هضم نشه و بالا بیاره

خودت چند روز گرمی بخور

واسه شکمش هم کاری نکن

طبیعی تا ی هفته یا ده روز یک بار چون شیر خودتو میخوره

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2740

ببین ترنجبین اصلا ربطی نداره وخیلی ام خوبه خودم از روز اول تولد به بچم دادم تا شیش ماهگی هم برا خواب وآرامشس خوبه هم برا کار کردن شکمش بشرطیکه بزاری بجوشه وبعد صاف کنی بهش بدی. رفلاکسشم میگن اگه کپسولای شیرافزا استفاده کنی توش مواد ضد نفخ داره ومن خودم بشخصه زیره وعرق زیره که استفاده میکردم بچم آرومتر بود

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹