2737
2739

دیشب مامانم و برادرم اومده بودن خونم، منم طبق معمول با شوهرم دعوا کرده بودیم، اشفته و ناراحت بودم، شوهرم ماموریته، بغضم ترکید، گریه کردم، از رفتارای آزار دهنده ی شوهرم گفتم، سردیاش، بی تفاوتی و بی توجهیاش، سال تا سال دست نمیزنه بهم، حرف نمیزنه، من حرف میزنم پامیشه میره، میگه میخواد من و بچه رو بفرسته خارج، گاهی از زن دوم حرف میزنه ، زنگ میزنم جواب تلفنامو نمیده، دایم سر خانوادش دعوا میکنه، میگه به من زنگ نزن، کاملا حس میکنم بخاطر بچه نگهم داشته،و خیلی چیزای دیگه.....فقط و فقط پول میده، فکر میکنن چون پول میده باید لال شم دیگه! تمام اینارو با گریه گفتم، بعد دیدم هردو چشم دوختن به تلویزیون و چیزی نمیگن، بعد برادرمم انگار حرفامو نشنیده، تو سریال یه چیزی نشون داد و خندید، انقدر خرد شدم، 

نمیدونم با وجود اینکه اهمیت نمیدن بهم ، باز چرا من میشینم باهاشون درد دل میکنم، از تنهایی البته! نمیدونم حرفامو به کی بگم! به خانوادش هیچ وقت مشکلاتمو نگفتم، ولی این اواخر دوبار زنگ زدم و گفتم مشکل داریم به بهانه ای قطع کردن و دیکه زنگ نزدن! 

البته شوهرمم زرنگه، سرزبون داره؛ با ظاهرش و خوش برخوردی در بیرون و البته پول خرج کردن همه رو جذب خودش میکنه!

باید ببینی چرا شوهرت نسبت به تو و زندگیت دلسرد شده 

من که حاضر نیستم کسی از دعواهای خودمون بفهمه حتی مامانم

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.