2733
2734
عنوان

معرفی چای ساز؟؟؟

1782 بازدید | 17 پست
بچه ها من می خوام یه چای ساز بخرم. چون سرکار میرم نیازم میشه.
کسی هست که از چای سازش راضی باشه که رویه هم نبنده. خودم پرس و جو کردم . میگن باید بدنه اش تمام استیل باشه یعنی پلاستیک نباشه توش.
شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنین؟
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فیهیم جان من وقتی داشتم وسایل جهیزیه ام رو میخریدم ، تو یه مغازه یه فروشنده یه مدل چای ساز فلر رو بهم پیشنهاد کرد که همونجا من و همسری پسندیدیم و الان هم خیلیییییی ازش راضیم.
کلا من نمونه اش رو تو هیچ چای ساز دیگه ای ندیدم.
Feller TS800
این هم عکسشه : http://orado.com/uploadedFiles/ShoppingFiles/5e64ed4c9cde46c.jpg

میبینی کتری اش درست مثل یه سماوره و دو تا هم قوری داره. اینجوری راحت میتونی دو تا قوری ات رو هم ببری سر میز. تو یکیش آب جوش بریزی تو یکی اش هم که چایه.

من خیلی از این چای سازم راضیم و هر کسی هم اومده خونم عاشقش شده. خیلی هم ظرفیت کتری اش بالاست (5/2 لیتر یا بیشتر) و برای همین تو مهمونی ها هر چقدر هم تعداد زیاد باشه من با یه دفعه میتونم به همه چای بدم.

من وقتی برای خرید رفتم فروشنده بهم مارشال رو پیشنهاد داد و کلی هم تعریف کرد. 90 خریدم ولی اصلا راضی نیستم! رویه می بنده! در حالی که گفت اصلا نمی بنده! یکبار بیشتر استفاده نکردم! تمام استیل هم هست و دیجیتال ولی خوب نیست!
2706