2733
2734
عنوان

ازمرگ وعذاب قبر میترسم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما بدعت ( نوآوری ) وارده دین نکن . و کارهایی که میکنی رو خوب جلوه نده .

باشه بنده خوب بخدا. اصلا خدا ماله تو خوبهههههه؟

البته لیاقت بعض ها همون خدای ترسناک و وحشتناکه که میخواد همه را تو اتیش بسوزونهو از موی سر اویزون کنه و سرب داغ بریزه دهنشون. ولی خدای من خیلییی مهربون تر از این حرفاس

شما میگی نماز می خونم ولی نه با توجه به روایات . خب سوال اینجاس شما از کجا فهمیدی نماز صبح دو رکعته ...

من نگفتم که صبح دو رکعت میخونم و زوری ۱۷ رکعت! من گفتم نماز میخونم اما نه اونجوری که در روایات و احادیث گفته شده! نماز خواندن تشکیل شده از تسبیح و ستایش خدا در صبح قبل از طلوع خورشید و ظهر تا قبل از غروب خورشید و بخشی از شب! این سه زمان تعیین شده که در حالت سجده یا رکوع یاد خدا کنیم‌و سپاسگذاری کنیم! همین! علاوه بر اینها شما که روایات و احادیث رو قبول دارید وقتی گفته میشه عبادت۷۲جزء دارد که یک جزء آن نماز است! ۷۱ جزء دیگه ش رو نام ببرید ما هم یاد بگیریم! من ۱۵سال زندگیم رو صرف پیدا کردن حقیقت کردم و حالا فهمیدم که در تمام قران صریحا به تزکیه اشاره کرده و از پاک شدن صحبت شده چیزی که خارجی های اجنبی که چیزی از اسلام و قران نمیدونن دارن آموزشش میدن ولی تو مملکت خودمون با ایییین همه ملا و درس خون و حوزه رفته یک نفر نفهمیده که تزکیه چیه یا اگه فهمیده از خساست به کسی یادش نداده و نمیده!!!

وقتی مولانا میگه: وان گنه در وی زجنس جرم توست       باید آن خو را ز طبع خویش شست !!!! وقتی خدا میگه قد افلح من تزکی!!! و قد افلح المومنون یعنی چی؟؟ یعنی همون چیزیه که حدود ۱۱ساله که داره توسط یه مرد هاوایی به مردم جهان آموزش داده میشه! رایگان! و اشک کسی رو هم درنمیاره روضه هم نمیخونه کسی از جهنم نمیترسونه و از خدا هم‌هیولا نساخته!!! خدای واقعی رو به انسان نشون میده خدایی که عشقه عشق خااااص نوره نور خااالص زیباییه زیبایی خالصصص همون چیزی هایی که در قران ما در بسم الله الرحمن الرحیم‌اومده ولی ما چسبیدیم به غیر مغضوب علیهم و الضالین!!! ما هنوز نفهمیدیم که و غنا غذاب نار آتش جهنم نیست!!! قرار نیست توش بسوزیم و ۷بار شسته نشده تا برسه به زمین!!! این نار ، آتش جهل و نادانیه! جهلی که دو دستی با تماااام قوا چسبیدیم بهش ولش نمیکنیم جهلی که روحمون رو ، تنها رده ارتباط خدا با خودمون رو، زیرش دفن کردیم! جهلی که قران رو داریم و خدا گفته به زبان ساده برای فهم تمام مردم نازل شده و ما میریم پیش اینو اون‌میپرسیدم تفسیرش چیه؟؟ من کی اینقدر خوب میشم که بتونم‌۷تا معنی دیگه ش رو درک کنم؟؟ ایننن نااااااره ایییین جهله که سخن شفاف خدا رو نمیفهمیم‌چرا؟؟؟ چون روحمون زیر خروارها آشغال دفن شده... و تا روح آزاد نشه و نتونه نفس بکشه اوضاعمون همینه! آنکس که نداند و نداد که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند!!!

این مرد اهل هاوایی که عرض کردم به نظر شخص بنده پیامبر حال حاضر ماست! پیغام خدا رو برای تمام مردم دنیا آورده و تزکیه رو به راحت ترین و زیبا ترین شکل ممکن یاد میده. چیزی که آموزش میده آشغال هایی که روحمون رو دفن کردن رو پاک میکنه(خدا پاک میکنه) توی این آموزش فقط تو هستی و خدای خودت به استادو درویشو معلمو هیییییچ کسی یا هییییچ چیزی وابسته نیستی. و پاک میشی مثل روز اولی که خدا روحش رو در تو دمید. اسم ایشون ایهالیاکالا هولن هست! اصراری نمیکنم که برید ببینید چی میگه اما گفتم شاید یه روزی یه تلاشی بکنید و این به دردتون بخوره! اسم روشش هم‌پاکسازی به روش مردم بومی هاوایی هست پاکسازی به روش هواوپونوپونو! کتاب درصفر_ محدودیت صفر_ قدرت حال_ این سه تا به اضافه ی ۴۰قسمت آموزش تصویری خودِ شخص هولن هست این ها تنها منابع تون باشه برای تحقیق راجع به این مساله! توی ایران ما مسلمون ها برای پول درآوردن بهش اییینقدر شاخ و برگ دادیم که اصل موضوع فراموش شده! موفق باشید⚘

2728
این آیه هم که الان می زارم براتون خیلی سادس؟ ای پیامبر! چرا چیزی را که خدا بر تو حلال کرده بخاطر ج ...

شما میدونید که قران در ابتدا به خط کوفی بوده! و میدونید که خط کوفی نقطه و اعراب نداره! و میدونی که در حال حاضر ۱۴قران در سرتاسر دنیا وجود داره که تفاوت دارن باهمدیگه چون یک کلمه با نقطه و بدون نقطه و باعراب های متفاوت میتونه به چند شکل متفاوت خونده بشه و هر کدوم‌هم معنی خودشون رو داشته باشه و معنی آیه رو عوض کنه! خب حالا این آیه ای که گفتید یا راجع به کنیز پیامبر بوده ماریه که کنیز ها به مردانی که صاحبشون بودن حلال بوده! یا راجع به یک نوع خوراکی بوده! غیر ازین دو نمیتونه باشه! حتی در تفسیر هایی که میگید هم یکی ازین دو باید اومده باشه اگر اشتباه‌میگم‌بگید!منی که نه حوزه رفتم‌نه درس تفسیر خوندم میگم‌یکی ازین دو تاست از ظاهر آیه مشخصه!!!

اول اینکه شما سوالات بنده رو در باب آیات ذکر شده جواب ندادید . بنده هنوز منتظره پاسخ هستم . شما میگ ...

نار آتشه درسته من نگفتم نار آبه!!! گفتم آتشه اما آتش جهل و این تضاد نیست!!! پیامبز ۱۴۰۰سال پیش نماز میخونده شما اون موقع بودی ببینی چه جوری نماز میخونده!!!نه طبق احادی۲ و روایات میگید که بازم عرض میکنم روایات و احادیث اعتبار ۱۰۰درصد ندارند چون طی ۱۴۰۰سال دچار تغییر شدن !!! علاوه بر این در قران گفته نشده ایها الناس نماز را به عربی بخوانید و تسییح خدا را به عربی بگویید!!! نه همین سپاسگذاری به زبان خودمون هم همون کار رو میکنه! ملا لغتی بودن آدمو به عقب میبره!

اول اینکه شما سوالات بنده رو در باب آیات ذکر شده جواب ندادید . بنده هنوز منتظره پاسخ هستم . شما میگ ...

درضمن برای پرسیدن سوال از شخص خاصی باید تگش کنید  این تاپیک من نیست که شما هرچی نوشتید من ببینم! 

2740
شما میگی قران احتیاج به تفسیر نداره ، بنده میگم داره . آیات قرآن شان نزول داشتن ، قران هم ساده ساده ...

این رو عرض کردم قطعا به کنیز یا غذا یا چیزی شبیه به اینا اشاره داشته که چون صخبت همسران پیامبر هم‌هست احتمال قوی تر موضوع کنیز بوده! حالا قران ایییینهمه آیه داره شما مردا هم فقط این آیه هایی که مربوط به ۴ تا زنو کنیز و اینا رو دوس دارید!!!

شما میگی قران احتیاج به تفسیر نداره ، بنده میگم داره . آیات قرآن شان نزول داشتن ، قران هم ساده ساده ...

اگر میتونید ثابت کنید که قران احتیاج به تفسیر داره پس دارید ثابت میکنید که خدا دروغ کفته که قران رو برای فهم همه آسان نازل کردیم!!! اگر میتونید این رو اثبات کنید که دیگه صحبتی نمیمونه!!!

این جوابی که در ابتدا دادم تماااام سوالای شما رو در برمیگیره : خدا گفته خودش خفاطت از قران رو بر عهده میگیره و نگفته حفاظت از احادیث و روایات رو برعهده میگیره پس همین که به موارد محافظت شده توسط خدا بستده کنیم کافیه! علاوه بر این خدا کفته قران برای تمااام دوران ها نازل شده پس کتابی که برای تمام زمان ها نازل شده باید کامل هم باشه وگرنه نقض سخن خداست و خدا سخن بیهوده نمیگه پس قران به تنهایی کامله.راجع به چگونکی خواندن نماز در قران گفته نشده پس یا اونقدر حائز اهمیت نبوده یا گفته شده و قران دچار تحریف شده و باز چون خدا گفته من خودم حفاظت قران رو به عهده گرفتم پس نمیتونه تحریف شده باشه! من نماز خوندن رو قبول دارم اما چگونه خوندنش رو که فقط به چیزی که در احادیث و روابات هست نه معتقد نیستم! من نماز میخونم اما نه به روشی که در احادیث و روایات گفته شده!علاوه بر اینها خدا در قران میگه ما قران رو به زبانی ساده نازل کردیم که برای همه فهمش آسان باشه و چند آیه هم داریم که همین مساله مجدد در اون ذکر شده پس طبق سخن خدا قران احتیاج به تفسیر نداره و هفت تا معنی هم نداره!!! یک معنی داره.و همینی هست که میبینیم!  

شما فرمودید که 14 قران در سراسر جهان وجود داره و با معانی مختلف . خب سوال بنده اینه که شما که میگید ...

اول سوال من رو جواب بدید تا من سوال شما رو جواب بدم!! شما سوال رو با سوال جواب میدید!!! 

مردن اصلا ترس نداره قبر هم همینطور چون فقط جسم ما رو میزارن تو قبر ولی روحمون جای دیگس.باور کن مردن ...

عذاب اعمال بدی که کردیم چی اونم ترس نداره؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
ممنون قبلا خونده بودمش

منم دقيقا ازهمين ميترسم اخه امام صادقم فرمودن كه شيعيانمونو شفاعت ميكنيم حتما اما فرمودن كه از قبر براشون ميترسم چون بايد گناهاني كه كرديم پاك بشه تا اون دنيا بتونيم بريم بهشت

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
2706