2726
عنوان

ازمرگ وعذاب قبر میترسم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 46 پست
هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

خیلی چیزا..اسمش روشه دیگه حق کسیو ازش نگیری مثلا طرف یه ساعته توصفه نونه یهو میری جلوش میگی توجلوتری😂از کوچیکترین چیزاش حساب کن..حق یتیم خوردن نمیددنم دزدی کردن..زوری یه چیو ازکسی بگیری به بچه ززوربگم.. بی گناهی رو بزنیم..درحق کسی ظلم کنیم.. وسایل کسو ازقصد خراب کنیم..پشت کسی حرف بزنیم..کلا حق ناسه دیگه..نمازوروزه واین حرفام بخاطر خودمونه والاخدانیازی نداره بخاطر عاقبت بخیری خودمونه که ازکموکاستش خدامیگذره ولی از حق الناس سخت 

خدایاشکرت
هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

دل شکستن  با حرف و عمل،  ظلم کردن ،تهمت و افترا ، خیانت ، مال کسی رو خوردن  چه پول باشه  چه  غذا و خوردنی  که طرف مقابل راضی نباشه  همون حروم خوری، غیبت کردن دیگران   اینا حق الناسه  

خدا از حقه خودش میگذره  اما حق الناس نه 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عذاب قبر؟؟ عزیزم قران رو با دقت بیشتری بخون عذاب قبر کجای قران گفته شده؟؟ شما میدونی تناسخ در قران نه تنها رد نشده بلکه تایید هم شده؟! میدونی معنی قد افلح من تزکی یعنی چی؟ میدونی قد افلح المومنون یعنی چی و مومن یعنی کی؟ مومن یعنی کسی که ایمان خالص داشته باشه بهش میگن مومن! و کسی که ایمان داشته باشه ترسی در وجودش وجود نداره! چون میدونه تهش انا لله و انا الیه راجعونه! مگه بازگشت به سوی خدا ترس داره؟! خدا عشقه عشق خالص نوره نور خالص آرامشه آرامش خالص ! چیش ترس داره؟؟!!

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1910769&slug=تجربه-واقعی-مرگ-و-زنده-شدن-دوب ...

ممنون قبلا خونده بودمش

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
فک نکنم کسی اندازه ی من از مرگ بترسه شبا همش میترسم بخوابم نکنه صب پا نشم بعد همش نگران نگرانی خونوا ...

اینکه بفکرشی خوبه..اتفاقا همه جا حتی توقران هم تاکید شده که مرگ رو ازیادنبریم چون که بازگشت همه ی مابسوی اوست..ولی اینکه فقط بفکرباشی وبترسی. فایده نداره عزیزم..باید براش تلاشم کنی اینکه توشه اخرت رو جمع کنی کارای خوب کنی اینجوری هم حالت بهتره هم خودت به ارامش میرسی

خدایاشکرت
عذاب قبر؟؟ عزیزم قران رو با دقت بیشتری بخون عذاب قبر کجای قران گفته شده؟؟ شما میدونی تناسخ در قران ن ...

ببخشید میشه بگید کدوم آیه تناسخ رو تائید کرده؟

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
اینکه بفکرشی خوبه..اتفاقا همه جا حتی توقران هم تاکید شده که مرگ رو ازیادنبریم چون که بازگشت همه ی ما ...

گلم من تا اونجایی ک میتونم دل کسیو نمیشکنم کسیو از دست خودم ناراحت نمیکنم حدیدا دارم سعی میکنم اگه از عیب کسی خبر دارم حتی پیش عزیزترین کسمم نگمش قبلنام البته نمیرفتم حار بزنم ولی نهایت پیش یکی از خواهرام میگفتم اونم ن بخاطر خراب کردن طرف فقط بدلیل فضول بودنم بود ک الان درحال ترکشم ولی نتاسفانه اهل نماز و ...نیستم غسل که اصلا بحثشو نکن وسواس شدید دارم هر بار میخوام عسل کنم شاید ۲۰بار انجامش بدم باز حس میکنم درست انجام ندادم دیگه میخوام از حال برم 

( کاربر آقا ) سوال بنده اینه که آیا همه چیز باید فقط در قران گفته بشه؟ سوال بعدی اینه که روایات در ...

ازونجا که خدا گفته خودش خفاطت از قران رو بر عهده میگیره و نگفته حفاظت از احادیث و روایات رو برعهده میگیره پس همین که به موارد محافظت شده توسط خدا بستده کنیم کافیه! علاوه بر این خدا کفته قران برای تمااام دوران ها نازل شده پس کتابی که برای تمام زمان ها نازل شده باید کامل هم باشه وگرنه نقض سخن خداست و خدا سخن بیهوده نمیگه پس قران به تنهایی کامله.راجع به چگونکی خواندن نماز در قران گفته نشده پس یا اونقدر حائز اهمیت نبوده یا گفته شده و قران دچار تحریف شده و باز چون خدا گفته من خودم حفاظت قران رو به عهده گرفتم پس نمیتونه تحریف شده باشه! من نماز خوندن رو قبول دارم اما چگونه خوندنش رو که فقط به چیزی که در احادیث و روابات هست نه معتقد نیستم! من نماز میخونم اما نه به روشی که در احادیث و روایات گفته شده!علاوه بر اینها خدا در قران میگه ما قران رو به زبانی ساده نازل کردیم که برای همه فهمش آسان باشه و چند آیه هم داریم که همین مساله مجدد در اون ذکر شده پس طبق سخن خدا قران احتیاج به تفسیر نداره و هفت تا معنی هم نداره!!! یک معنی داره.و همینی هست که میبینیم! 

( کاربر آقا ) سوال بنده اینه که آیا همه چیز باید فقط در قران گفته بشه؟ سوال بعدی اینه که روایات در ...

علاوه بر چیزهایی که گفتم تناسخ در قران تایید و در احادیث رد شده! این تناقض آشکاره! 

خدا مهربونه. اون عوضی هایی که خدا را ترسناک جلوه دادن واسه اینکه نونش تو این مدل حرف زدنه

وگرنه خدا بزرگ‌و بخشنده و مهربونه

من نه نماز میخونم و نه حجاب دادم خیلی ولی ترسی ندارم. چون مطمعنم خدا چیزی نیس که اینا تو کلمون کردن

2706