2737
2734

درد دل اينكه ٩روز ديگه موعدمه از خدا ميخوام پريود نشم واقعا ديگه طاقت رژيم ندارم😔اى خدا خودت ببين استخونام همه پوك شدن خودت درستش كن كه پريود نشم

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بحق ۳ ساله اباعبدلله خوبش کنه

انشالله....ممنون عزیز دلم😘

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
عزیز مشکل عزیزتون چیه

تو سرش آب بوده به همین علت رشد مغزیش کامل نبوده و مشکل حرکتی داره

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2731
منم منتظر راه رفتن پسرمم این روزها حالم عجیب خرابه

منم وقتی هر سال محرم شروع میشه خیلی امید دارم اما دیگه آخرای صفر خیلی حالم گرفته میشه میگم امسال هم نشد....

انشالله خدا به حق حضرت علی اصغر تموم بچه های مریض شفا بده همینطور آقا پسر و دختری منو❤

هم اسم منم هست. نازنین زهرا ها خوشگلن 😻😜

😍😍

اره عزیزم درست مثل اسمتون ناز و خوشگل هستین😍😘

وااای 😢😢😢 بمیرم واسه دل بزرگت ،چقدر سخت  ان شاءالله شفا پیدا کنه بحق امام حسین علیه السلام ...

خدانکنه عزیز دلم انشالله همیشه سلامت باشی😘

انشالله با دعا های شما حاجت روا میشم😍

بله بچه اولمه

خدا شفا بده به ابروی حضرت زهرا

انشالله...

فدات عزیزم😘❤

2740

تنهایی رفته بودم خرید خونه،

با اینکه هنوز شب نشده بود ولی هوا تاریک بود،

دستم سنگین بود، ولی سنگینی نگاه بعضی مردا آزاردهنده تر بود،

دردش اینجاست که من حتی نمیتونم امیدوار باشم که اتفاقی تو خیابون ببینمش،

دلم گرفت...

اگه بود، اگه بودیم،

نمیفهمم این دیگه چجوری تقدیریه....

ع جبا این مردا چشونه.... حالا از کجا میدونی باردار میشی؟؟ پونه  وزعفرون

واقعا نمیدونم چشونه ...

زعفرون کلی خوردم 

درد دارم شکمم و پاهام ولی خبری از پریودی نیس... 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
واقعا نمیدونم چشونه ... زعفرون کلی خوردم  درد دارم شکمم و پاهام ولی خبری از پریودی نیس...&nbs ...

استرس خودش باعثشه...پری شدی خبر بده..‌بعدشم باردار باشی.شک کرد بگو بریم ازمایش ژنتیک تا بفهمی چقد آشغالی

ای خدا چرا ما زنها این قدر ضعیف هستیم؟؟ چرا مردها براشون مهم نیست که زنشون بهش توجه نکنه ولی زنها اینقدر گریه و زاری میکنن؟؟ خودکشی به خاطر یه مرد؟؟ اونم چون صبح تا شب بیرونه؟؟ واقعا دلم گرفت پیامها را خوندم نه به خاطر مشکلات به خاطر اینکه زنهای ایرانی همه زندگی شون دست مرداشونه و مردا هستن که خوشبختی و یا بدبختی اونا را تعیین میکنن!!

2706