2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدرصد اخلاق

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2728

چون خودم خوشگل نیستم فک میکنم که تنها عامل فقط همینه و گاهی اوقات واقعا غبطه میخورم حسودیم میشه به خوشگلا که چرا اینقدر محبوبن.. خوشگل نیستم معمولی ام ... ولی احساس میکنم همه چی تو خوشگلیه من که خودم نخواستم اینجوری باشم گناهم چیه 

2738

صددرصداخلاق پول میادومیره خوشگلی هم به مرورزمان عادی میشه فقط اخلاقه که میمونه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

ولی خب از حق نگذریم درکل پسرا واسه زندگی فرد با اخلاق رو صد درصد میپسندن تا خوشگل اینو شنیدم ولی ندیدم متاسفانه همه آدمهایی که دور و برم هست همه خوشگلن و همه پسرای فامیل دنبال دختر خوشگلن حتی واسه ازدواج ( نگین نیست که به چشمای خودم دیدماااا نمونش دایمم 😑😐 ) 

و همین باعث شده اعتماد به نفسمو کامل از دست بدم احساس میکنم چون لزوما خوشگل نیستم خواستگاری زیادی ندارم دارمااا ولی خدایی نه به انداره اون دوستم که خوشگله خیلیم خوشگله کثافت ولی چرا کسی نگاه نمیکنه که اخلاق دارم یا نه چجور ذاتی دارم کیم چیم فقط قیافع ؟! اخه این چجوری قضاوت کردن و چجور دنیایی چرا یکی حتی به منم نگاه نمیگنه ( البته بگم که من دختر سنگینی ام موردهایی هم بوده از نظر دوستی که رد کردم از نظر ازدواج هم که اصلا نمیدونم چرا هیچ کدوم نمیشه خخخخ ) یعنی میشه یه روزی ببینم با چشمام حرفایی که میگن بهم که ایشالا روزی هم واسه تو خواهد بود که کسی واسه خودت بخوادت ولی از نظر من نمیشه کی اخه یه آدم با اخلاق و دلسوز و با تلاش و حرص خور و با اهمیتو میخواد ؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟! 

[QUOTE=107775637]مگه همه خوشگلا خوشبختن که فکر میکنی تنها عامل همینه؟[/QUOTEنه والا کامل بر این اعتقاد هم نیستم اما تا حایی که من دیدم و منو اطلاعات ناقصم عرچی بوده خوشگلی بوده اندامم خوبه ها خیلی خوبه ولی ...

ولی خب از حق نگذریم درکل پسرا واسه زندگی فرد با اخلاق رو صد درصد میپسندن تا خوشگل اینو شنیدم ولی ندی ...

مجبور نیستی با تلاش و حرص خور وذاینا باشی عزیزم اسم این اخلاق نیست ؟؟؟؟

[QUOTE=107779549]مجبور نیستی با تلاش و حرص خور وذاینا باشی عزیزم اسم این اخلاق نیست ؟؟؟؟[/QUOTنه گلم داشتم خصوصباتمو میگفتم که درکل  ادم با تلاشی هستم  آدم با اهمیتی هستم 

فک میکنم شما درست متوجه نشدین منظورمو 

بعدشم مگه بده که انسان کلا تلاشگر و با اهمیت باشه اینقدر ادمای بیخیال دیدم گه خداروشکر میکنم گاهی اوقات ئاسه خصوصیات خودم که حداقل اگه خوشگل نیستم میتونم گیلیممو از اب بکشم بیرون 

2706