2733
2734

من ی مدت با ی دختری دوست بودم ی هفته اول کاملا صمیمی بودیم یعنی بیشتر تایمش با من بود بعد اون یدفعه بدون هیچ توضیحی کات کرد دیگه نیومد پیشم تازه متلکم میگفت نفهمیدم یدفعه چیشد بنظرتون قصد سواستفاده ازم داشته؟

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

میشه جواب بدید چون من برام خیلی مهمه نظراتتون

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سوء استفاده ای یعنی؟نمیدونم. ولی خب ازش بپرس.شاید سوءتفاهمی چیزی پیش اومده براش . اما اگه اعتمادکامل بهش نداری زیادم بش نزدیک نشو.فاصله حفظ کن تاوقتی که بتونی بشناسیش که چجورآدمیه

2728
چه سوء استفاده ای یعنی؟نمیدونم. ولی خب ازش بپرس.شاید سوءتفاهمی چیزی پیش اومده براش . اما اگه اعتمادک ...

سواستفاده مثلا من با ینفر قهرم احتمال اینکه بره بهش اطلاعاتمو بگه ولی اخه حتی محلم نمیده بپرسم چرا رفت

سواستفاده مثلا من با ینفر قهرم احتمال اینکه بره بهش اطلاعاتمو بگه ولی اخه حتی محلم نمیده بپرسم چرا ر ...

ببین عزیز یک هفته خیلی زمان کمیه براصمیمی شدن.باهرکسی زمانی صمیمی شو که بش اعتماد نسبی داری جتی توصمیمیت هم فاصله ای رو حفظ کن.فقط زمانی رازهاتوبگو که کاملااعتمادداری وبازم نه همه رازهاتو. الانم اگه درحدیه که حتی جوابت نمیده که بخوای بپرسی چته کلاولش کن ذهنتو درگیرش نکن.بعضیاخودشونم نمیفمن چی میخوان. یه روزگرم وصمیمی ان.یه روزیهومیبینی کلا سردشدن. بیخیالش 

یه هفته زمان خیلی کمیه هر چیزی امکان داره

وای خب این خیلی بده چون خیلی چیزارو بهش گفتم...از بس ک سادم

2738