2737
2734
عنوان

تعین جنسیت هفته 11 ان تی

41773 بازدید | 72 پست

سلام خانما خوب هستین طبق محاسبات خودم 12 هفته و 2 روزم بود رفتم سونو ان تی خدا رو شکر همه چی خوب بود ولی گفت 11 هفته و 4 روز جنسیت هم اول گفت دختر بعد گفت معلوم نیست گیج شدم لطفا بهم راهنمایی بدین ممنون میشم. عکس سونو رو میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اعتماد  نکن به منم آن تی گفت دختر 

۱۶ هفته گفتن پسره ۱۵ هفته و ۴روز بودم رفتم برا هماتوم گفت صد درصد پسره اندام تناسلیشم نشون داد گفت اونم برجستگیش

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
اعتماد  نکن به منم آن تی گفت دختر  ۱۶ هفته گفتن پسره ۱۵ هفته و ۴روز بودم رفتم برا هماتوم ...

منم ۱۵ هفته و ۶ روز یه سونو میرم ان شاءا الله دقیق میگه بهم

خداحفظش کنه گلپسرتو

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
منم ۱۵ هفته و ۶ روز یه سونو میرم ان شاءا الله دقیق میگه بهم خداحفظش کنه گلپسرتو

انشاالله 

فدات انشالله همچنین کوچولوی شمارو برام دعا کن بسلامتی بیاد بغلم منم مثل شما سرشار از استرسم 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
انشاالله  فدات انشالله همچنین کوچولوی شمارو برام دعا کن بسلامتی بیاد بغلم منم مثل شما سرشار از ...

الهی آمین 😘

خدا کنه سلامت بغلش کنی عزیزم 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706