2733
2734
عنوان

شب چهارم قهر یک زن😭

216 بازدید | 9 پست

هنوز خبری از شوهرم نشده.چهار روزه خونه ی پدرمم 

اما هنوز نه دلجویی ازم شده نه اومده دنبالم.دلش برای من که هیچ برای بچه ی یکسالش هم تنگ نشده😢تو رو خدا نگید چرا اومدی قهر.دیگه کارد به استخونم رسیده بود هر چی صحبت کردم رفتارشو عوض کنه اخلاق داشته باشه نشد با خانوادش صحبت کردم بهش گفتن یه مدت کوتاهی جواب داد دوباره مثل اول شد.دلم می خواست یکی از مشکلاتمون با حرف زدن حل بشه.مشکلات ما حاد نبودن ولی انقدر روی همدیگه تلمبار شدن که شدن یه کوه عقده تو دل من.هیچوقت باهام صحبت نکرد ازم دلجویی نکرد نخواست مشکلاتمون با صحبت کردن حل بشه.هر وقت خواستم حرف بزنم داد زد سرم که بس کن😭😢اومدم تا به حرفش بیارم باهم صحبت کنیم و قول و قرارهایی بذاریم آخه خیر سرمون تحصیل کرده ایم.اما خبری ازش نیست.انقدر از هم دور شدیم که خودمونم متوجه نشدیم...تو دلم غوغاست تو رو خدا قضاوتم نکنید فقط برام دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم شب چهارمم هست اما با این تفاوت من خونم هستم اما توی اتاق جدا میخوابم یه کلمه هم باهم حرف نزدیم

منم صبح برگشتم به خونم سر زدم و گل ها مو آب دادم😭😭😭

2738
منم شب چهارمم هست اما با این تفاوت من خونم هستم اما توی اتاق جدا میخوابم یه کلمه هم باهم حرف نزدیم

من هر چی قهر کردم جواب نداده محبت هم جواب نداده نمی دونم چه کنم با یه بچه