2737
2739
عنوان

پودر دپی

380 بازدید | 30 پست

سلام سلام 

وای بچه ها من اصلا با پودر دپی نمیتونم کار کنم امروز ی ساعتو نیم تو حموم بودم اخرشم ژیلت کشیدم

با اب داغ هم خمیرش میکنم برخلاف رویش هم میزنم ی بیست دقیقه ایم صبر میکنم ولی هیچی ب هیچی

دیگ رو مخمه شاید تا الان پنج شش بار 

دوبار چن سال پیش 

س بارم تو چند وقت اخیر استفاده کردم ولی اصلا نتیجه رضایت امیز نیست 

ب ژیلت هم حساسیت دارم پاهام خارش میگیره

اگ راهی دیگ هم هست بدون درد خواهشن بگید اگ چیزی استفاده کردید ک مناسب بوده

اپیلاسیونو ایناروهم که کلا فکرشم نمیکنم تحمل درد ندارم 

راه بدون درد میخوام فقط

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
خب پودرتو عوض کن یه مارک دیگه بگیر

چ مارکی؟؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم خیلی میشینی زیاد نباید بشینی ک خشک بشه نهایت3 تا 4دقیقه اون حالت گل بودن رو باید داشته باشه وقتی برمیداری با اون پلاستیک داخلش

آب هم زیاد نباید تو پودر بریزی ک شل بشه باید سفت باشه

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

مگ مارک ب مارک فرق میکنه

خب عزیزم خیلی میشینی زیاد نباید بشینی ک خشک بشه نهایت تا دقیقه اون حالت گل بودن رو باید داشته باشه و ...

اره خیلی خشک میشه اگ تکون بدم دستمو پودر خشک شدش میریزه زمین 

با دو دقیقه ک موهارو جدا نمیکنه پنج دقیقه رو امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم

2738
من هیدرودرم استفاده میکنم یه هفته هم میمونه تاثیرش  البته من موهام نسبتا کمه

واسه منم زیلد نیست قیمتش چنده؟؟

رویدر طلایی تیزبر

قیمتشون چنده تیزبر بدون بو هم هست؟

من دکتر هیو استفاده میکنم خیلی خوبه 

قبلش بدنت رو خیس نکن 

مارک های معروفتر مثل تیزبر بگیر حتما خوبه

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم

وای من واسه اولین بار تیزبر استفاده کردم عالی برد

ولی فکر کنم حیثیتم به باد رفت تو آپارتمان😎😎

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
اره خیلی خشک میشه اگ تکون بدم دستمو پودر خشک شدش میریزه زمین  با دو دقیقه ک موهارو جدا نمیک ...

خب 3 دیقه بشین

بعد عزیز ی بسته دپی نهایتا برای قسمتای حساس اندازس

دستو پا کمه براش

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

ممنون  مارکا دیگرو یاد داشت نگه داشتم ببین چطوره

2706