2737
2739
عنوان

دلم کربلاست...

99 بازدید | 8 پست

دوستان با پولایی که خرد خرد جمع کردم میتونم برم

با کاروان که باهاشون برم مشایه

ده روزم میتونم خادم برم

و بعد برم زیارت

محمداقا چون مغازه اجاره اس

و دلنگران مغازه اس و پاسپورتشم نیومده

من هر روزم و هر ثانیه ام تو فکر مسیره

دلتنگ حرمم

دلتنگ مسیرم

پاسپورتمو گذاشتم کیفم برم سامانه فردا اقدام کنم

بمونم ایران اربعین دق میکنم

ولی چه کنم اگه محمد نباشه و برم

یه جور حس نامردی دارم

ینی الان گیر و دودلی ام بین این حس ازار دهنده و دلتنگیه...

موندم ففط میگم موندم

اگه عمرم نباشه دوباره برم حرم چی

محمد میگه قول میده

عید با بهترین تور باهم بریم

منم تو دلمه عید تو حرم عقدم جاری شه

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

تاپیک آخرم رو حتما بخونید،شاید به درد شما خورد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سامانه چیه؟

سامانه سماح.برای عبور از مرز

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
سامانه سماح.برای عبور از مرز

الان رفتم حیاط کاتاهامو برای مادرم میرفتم

اخرش گفتم عاااااااا چینگ چانگ چووووونگ:)

دیذم شما اسمت اومده چینگ چانگ چونگ

2738
بایدبریم تاجایی که میتونیم برای خاطراماممون بهانه ای پذیرفته نیست دروادی عشق..

دقیق حرف دل منو زدی....

من همه سختیای راه به چشمم نیس

بخدا حاضرم گوشی هم نخرم برم سفر 

فقط دلم میگه تنها برم دل محمد میشکنه

اون بدون من میرفت من داغون میشدم...