2737
2734
عنوان

ادامه داستان ندا

339 بازدید | 22 پست

من ادامه داستان ندا رو میخوام تا پارت 20 بیشتر نخوندم....نامردیه 

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعدش مرتضی ندا رو تو همون بازار میبینه دوباره هوایی میشه تا این که ندا میره سر خونه زندگیش ی روز زنگ میزنه باباش بهش که مرتضی مرده ندا میره مراسم بهار میگه واست ساعت خریده بوده گفته میرم بهش میدم تا از امیر طلاق بگیره مرتضی سرنگ هوا تزریق کرده بوده خودکشی کرد سال ۹۲ .بابای ندا ازدواج کرد

خدایا مواظب نی نی تو شکمم باش ب خودت سپردمش
2738

خلاصه اینه مرتضی پیام میده ب ندا میگه بهتره بری دنبال زندگیت بعد به ندا میگه آبجی و ما ب درد هم نمی‌خوریم آخرش ندا با ی پسری ب نام امیر ازدواج می‌کنه ب زور مرتضی هم زن میگیره طرف مواد می‌ره شیشه میکشه ووو... بعدش آمپول میزنع ب خودش میمیره مرتضی ندا هم صاحب یپسر بچه میشه

خدایا مواظب نی نی تو شکمم باش ب خودت سپردمش
بزارین و خلاصشم بزارم این آخرش بود

گذاشتی لطفا لایک کن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706