2737
2734
عنوان

سمر و مهند عشق ممنوع

2424 بازدید | 27 پست

من قبلا یبار دیده بودم اما نه با جزئیات خوشم نمیومد میگفتم این فیلما چیه خیانت چ چیز جذابی داره 

الان ی مدته انلاین نگاه میکنم نمیدونید چ حرصی میخورم از دست سمر.خونم ب جوش میاد چقدر پروئه چقدر متنفرم ازش.اصلا دلم براش نسوخت اصلااااا تنها کسانی که تو این فیلم ضربه خوردند عدنان بیک و نهال و بشیر بودند.ولی فیروز ه رو خیلی دوست دارم😍😍😍😂😂

پشت هر کاربری یک انسان است.🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهند خیلی شبیه پژمان بازغیه به نظرمن نه؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
مهند خیلی شبیه پژمان بازغیه به نظرمن نه؟

چرا پژمان باز۵ی عکس جوونیاش رو با عکس مهند کنار هم بدار خیلی شبیه همن

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

تقصیر مهند اشغال بود سمرو از راه بدرکرد بعدم خودشو کشید کنار

می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم ،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.تا به من ثابت کند،در تاریکی،همه ی ما شبیه یکدیگریم...
2706