2733
2734
عنوان

تو رو خدا دیدن زائو میرین رعایت کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 39 پست
نمیخوام مادی باشم ولی فکر کن دویست تومن کادو دادن سیصد تومن دادیم غذا از بیرون گرفتیم بچه شیر میخواد ...

واقعا که خیییلی بی ملاحظه ان پرتشون کن بیرون خودتو بزن به مریضی ...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خیلی بدور از فرهنگ و ادبه.

بنظرم عیادت مریض یا زائو در حد 5 تا 10 دقیقه باید باشه.

اگه کسی میل داره و میخاد که بمونه ؛ باید خودش از پذیرایی و درست کردن غذا تا شستن ظروفش و مرتب کردن خونه انجام بده. گرچه حتی اگه اینکار رو هم بکنه بازم مریض راحت نیست و اذیت میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن شام ونهارش هیچی 

کاش جا بندازن تا دوهفته بعد زایمان کسی نره دیدن بچه ،اون مادر داغوووونه بخیه دارهههه  اثرات بیحسی بیهوشی تو تنشه  اذیتهههه 

این ک بیان بچه رو بالاپایین بندازن و تا دوسه شب بشینن واقعا مسخرس😐

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️

جاري منو دوره كرده بودن بيچاره ده دقيقه نبود از بيمارستان مرخص شده بود ميگفت انقد نفخ داشتم كه ميله ي تخت رو فشار ميدادم فك كنم 6تا پيرزن روبروش توي اتاق نشسته بودن فقط نگاش ميكردن😁😁😁بنده ي خدا انقد شكمش بزرگ شده بود بعد زايمان رسما ديوونه شده بود

2728

منکه ماهای آخر جاریمو میخوام برم خونش هیچچچچچ کاریم نکنم دقیق مث خودش

مث یه مجسمه نشسته رود رو مبل و منم با شیکم گنده ازش پذیرایی کردم و رختخواب پهن کردم

دقیقا شب دومی هم که بدونم بچشو از شیر گرفته بازم میرم

بازم هیچکاری کمکش نمیکنم و کلی ام از بچش ایراد میگیرم دقیقا عین خودش

صبح که از خواب بیدار شدم میگم چه خوب خوابید بچت اصلا اذیتت نکرد بازم مثل خودش

حالا تا صب من چشم رو هم نزاشتم.صدای گریه بچم تا آسمون رفت برا اینکه بخواد پیش شوهرم بگه که بچه اصلا اذیتش نمیکنه اینو گفت

منم عین خودش

ولی خداییش تا دعوت نشم جایی نمیرم

دیدنی هامم همه یا عصرن یا بعدشام

نیم ساعت میشینم بلند میشم

تو اون تایمم اگه بچش کاری داشته باشه خودم انجام میدم

ولی این جاریه بدجور رواعصابم بود

2740

اصلا شام و نهار هیچی بابا نیم ساعت بشینین برین، روزای اول حتی نشستن سخته بعد تازه میخوان وسایل و اتاق هم ببینن 

فامیل حالا هیچی هیچوقت فکر نمیکردم دوستای پرادعای خودم آنقدر بی فرهنگ باشن بیان چهار پنج ساعت بشینن قبلش هم بگن ما نهار میایم