2737
2734

منم کلی سوال دارم‌خواهش میکنم لایکم کنید منم بپرسم اگر هستید.‌ممنون اسی جون😘😘

من دوتا پیش دبستانی دارم.‌پسرم کج و کوله مینویسه و حوصله نداره.‌چه کنممم😳

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم کلی سوال دارم‌خواهش میکنم لایکم کنید منم بپرسم اگر هستید.‌ممنون اسی جون😘😘 من دوتا پیش دبستانی ...

ولی خواهرش عااالی مینویسه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
منم کلی سوال دارم‌خواهش میکنم لایکم کنید منم بپرسم اگر هستید.‌ممنون اسی جون😘😘 من دوتا پیش دبستانی ...

چقد بد ک تو پیش دبستانی نوشتن و خوندن یاد میدن

اچنوفت بچه تو اول اپتدایی احساس مبکنه کلاس براش کسل کنندس

معلمای پیش دبستانی که میان و خوندن و نوشتن یاد بچه ها میدن خیلی ب معلم اول دبستان ظلم میکنن😤😳

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
چقد بد ک تو پیش دبستانی نوشتن و خوندن یاد میدن اچنوفت بچه تو اول اپتدایی احساس مبکنه کلاس براش کسل ...

نه اتفاقا خوبه ،اسم های حروف که نمیگن فقط طرز نوشتن  و تمرین میکنن که خیلی خوبه واسه سال بعدشون 

😘
2740
نه اتفاقا خوبه ،اسم های حروف که نمیگن فقط طرز نوشتن  و تمرین میکنن که خیلی خوبه واسه سال بعدشون ...

اخه من چند, تا جا دیدم بچه پیش دبستانی, تا 100میشماره در حالی ک استانداردش ابنکه مربی, پیش, دبستانی فوق فوقش تا15یاد, بچه بده ولی بعضی ازمربیا برای, ابنکه اسم موسسه یا خودشون مشهور, بشه میاد اعداد بیشتری یاد میدن درحالی ک بچه وقتی کامل بلد باشه کلاس اول براش کسل کنندس

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
مگه توپیش دبستانی نوشتن واینا یادبچه میدن؟؟مگه کلاس اول حروف الفبا ونوشتن روبادنمیدن؟

تقریبا کامل یاد میدن‌گلم.‌اول بسم ا.... و بدون هیچ امادگی😔😔😔

اسی جون کیه؟

مخفف استارتر😘😂

نه اتفاقا خوبه ،اسم های حروف که نمیگن فقط طرز نوشتن  و تمرین میکنن که خیلی خوبه واسه سال بعدشون ...

اسم حروفم یاد میدن پیش بچه هام. و اینکه پیششون درجه ۳و افتضاحه. سطحش بالا نیست.