2737
2739
عنوان

میشه بیاید ضروریه

141 بازدید | 17 پست

خانما من ۲سال میرفتم اپلاسیون چند ماه نرفتم الان مطمعنم قراره کلی درد بکشم کرم بی حسی گرفتم ولی نمیدونم چجوری استفاده کنم شما میدونید؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

کرم بی حسیو باید بزنی رو پوستت یه لایه کلفت بعدم فریزر بکشی که خشک نشه یه ساعت رو پوست بمونه بی حسه بی حس میشه ولی نمیدونم برا اپیلاسیونم میشه اینکارو کرد یانه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبل اینک بری باید بزنی دیگ سوالتونو متوجه نمیشم

میدونم خب یعنی نباید بشورم؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2738
کرم بی حسیو باید بزنی رو پوستت یه لایه کلفت بعدم فریزر بکشی که خشک نشه یه ساعت رو پوست بمونه بی حسه ...

واقعا؟یعنی اصلا درد حس نمی کنی؟یا کم حس میکنی؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
واقعا؟یعنی اصلا درد حس نمی کنی؟یا کم حس میکنی؟

این روشو برای لیزر میرم انجام میدم پوست انقدر بی حس میشه فک می کنی یه تیکه چرمه دردش خیلی خیلی کم میشه موقع لیزر

این روشو برای لیزر میرم انجام میدم پوست انقدر بی حس میشه فک می کنی یه تیکه چرمه دردش خیلی خیلی کم می ...

عزیزم باید ب خورد پوست بره یعنی کامل بمالم که بره داخل پوست یا روی پوست بمونه؟؟؟

عزیزم باید ب خورد پوست بره یعنی کامل بمالم که بره داخل پوست یا روی پوست بمونه؟؟؟

رو پوست بزن با چوب بستنی  یه لایه ضخیم بشه

لازم نیست بمالی

رو پوست بزن با چوب بستنی  یه لایه ضخیم بشه لازم نیست بمالی

بعد میتونم بعد نیم ساعت بشورم؟؟؟