2733
2739
عنوان

وزن گیری در دوران بارداری

188 بازدید | 23 پست

سلام 

دوستان من هفته 9 بارداری هستم و وقتی هفته 6 به دکتر مراجعه کردم تا الان که هفته 9 هستم وزنم ثابت مونده، دکترم گفت چون وزن گیری نداشتی باید مولتی ویتامین بخوری، آیا واقعا لازمه که وزن اضافه کنم به این سرعت؟ آخه مولتی ویتامین خیلی چاق کننده است خیلی نگرانم 

بچه ات رو به خطر ننداز اگه از الان به فکر نباشی خدایی نکرده ماههای آخر وزن جنین کم باشه مصییبتش برای خودته . شاید چن کیلو اضافه کنی ولی بعد از زایمانت بارژیم و ورززش دوباره برمیگردی به وزن دلخواهت .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم الان میترسم بخورم یهو خیلی چاق بشم    

من تا 4ماهم بشه 5کیلو وزن کم کردم!! از شدت ویار و تهوع و بالا اوردن

یادم نیست دکتر دارو چی میداد البته

اینقدر زود وزن اضافه کردن لازم نیست که

البته من قبلش هم وزنم کم بود یعنی وزن که کم کردم رسیدم به 48 کیلو! سرهردوتا بچه هام

2738

خانوم چی میگی من شروع بارداریم ۸۰کیلو بودم دیروز رفتم وزن شدم ۷۶کیلو بودم😂دیگه بچمم کم کم باید ب دنیا بیاد 

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  

اخه الان اصلا لازم نیست وزن اصافه کنی خیلیا وزن توسه ماه اول کم هم میکنن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خانوم چی میگی من شروع بارداریم ۸۰کیلو بودم دیروز رفتم وزن شدم ۷۶کیلو بودم😂دیگه بچمم کم کم باید ب دن ...

البته در مورد شما هیچ اهمیتی نداره چون اضافه وزن داشتین

در واقع ایدالال هست همه اینهایی که اضافه وزن دارن میخوان اینطوری باشن

به به به این نی نی خوب

خب عزیزم تشخیص دکترته بخور حتما من فردا زایمان میکنم از همون اول بارداریم وزنگیری ب شدت داشتم الآنم بچم  ۴کیلو۳۰۰ گرمه مجبورم سزارین شم ولی به هرحال خوشحالم که بچم سالمه خودم بعد از زایمان باید خودمو لاغر کنن

حواستو بده ب ماهت چراغ های شهر ارزش ندارند 
تو را خدا راس میگی با این حساب 15 کیلو خودت لاغر شدی که

اره. همشم چربی های خودم بود اصلا ربطی ب وزن بچه هم نداشت

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2706