2733
2739
من ب بو خیلی حساسم ولی سینه اصلا بو نداره  قبل پخت اصلی یکبار نمیجوشونی؟

میچوشونم و کامل میریزم بره و کفاشو میشورم 

فلفل دلمه ای سیرو پیازو همه چیزم میریزم لعنتیا معلوم نیست چی میزنن بهشون که همه بویی میده جز مرغ 

باع...

عزیزم من قبل پخت اصلی میذارم تو اب و یه قاشق آبلیمو میریزم و میذارم  دو سه تا قل بخوره آبشو میریزم و بعد دیگه هرجور خودت مرغ میپزی درستش کن اصلا بو نمیده خیلیم خوشمزه ست

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما تا حالا مارک دار نگرفتیم البته شوهرم میگیره

مرغ ریز بگیر. با هویج و پیاز و زردچوبه فلفل بزار یه قل بخوره بریز دور دوباره سرخ کن و شروع کن به پخت.هویج و فلفل دلمه بود و آنتی بیوتیک رو میگیره 

مگه مرغو حتما باید جوشوند و ابشو ریخت دور تا بشه پخت؟ پ چرا من اینکارو نمیکنم🤔

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
باچی بوشو بگیره ؟!

من یه بار میزارم با آب کم حداقل 5 دقیقه بجوشه بعد اون آب می ریزم دور مرغمم یه اب میگیرم دوباره با آب کم و فلفل دلمه و پیاز میزارم بپزه بعد سرخش میکنم و سس آماده میکنم میریزم روش

2740

گذاشتی رو گاز پنج دقیقه که جوشید آبش رو بریز بیرون بوی بدش گرفته میشه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
سپید مرغ شمال خیلی بهتر از بقیه اس بوی خاص و بدی نداره گوشتشم نرمتر و لطیف تره و خوشمزه تر

البته یه چیزی بگم این مارک رو بسته ها مال اسم کشتارگاهیه که کشتار میشه 

مرغ رو از مرغداریهای مختلف میخرن 

منتظر اتفاقات خوبم 
مگه مرغو حتما باید جوشوند و ابشو ریخت دور تا بشه پخت؟ پ چرا من اینکارو نمیکنم🤔

این کار بکنی بهتره مرغای الان همش هورمونه میزلاری رو گاز آبش کف میکنه اونآب اول بریزی دور بهتره

میچوشونم و کامل میریزم بره و کفاشو میشورم  فلفل دلمه ای سیرو پیازو همه چیزم میریزم لعنتیا معلو ...

روشی که مرغ طعم بد نده ابنه که اصلا توش آب نریزی و زعفرون ریاد بزنی بهش.تقریبا حالت اکبر جوجه ای.زعفرون و ادویه بزن .کره هم بمال بهش بزار چند ساعت بمونه .بعد روعن بریز با شعله کم سرخش کن .درشو بزار که بپره.همه طرفش طلایی شد یکم آب لیمو با نارنج و کره و زعفرون بریز روش.دم کنی بزار با شعله کم یک ساعت بپزه.باور کن تحمل بی نظیره

و
میچوشونم و کامل میریزم بره و کفاشو میشورم  فلفل دلمه ای سیرو پیازو همه چیزم میریزم لعنتیا معلو ...

به نظر من فلفل دلمه مزه خاصی به مرغ میده که ثابته

یه جور مزه اش غالب میشه 

من که دوست ندارم 

یه پیشنهاد میدم بهت ..بعد اینکه با آب و نمک و پیاز جوشوندی و آبکشش کردی 

پودر زیره خیلی کم موقع تفت دادن با پیاز داغ و زردچوبه و فلفل بریز توش عالی میشه 

هم بوش میگیره و خوش عطرش میکنه هم طبعش متعادل میکنه ...زیره خیلی هم خاصیت داره

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706