2733
2734

مرغای فریزریو چیکار میکنین،زودتر از فریزر در میارین ک وابره،یا همونجوری یخزده توی آبجوش میندازین؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بد درست میکنی لابد

بدترین گوشت هم اگه خوب ادویه و بقیه چیزا بزنی بوش میره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
چی بگم والا    

نگا هوبج فلفل دلمه بوگیر غذاست

ادویه ها هم فلفل سیاه خیلی بو میبره برخلاف قرمز

من پونه خشک شده هم میزنم اگه مرغش بد باشه

زردچوبه و کاری

سیر و پیاز 

کمی رب انار هم عالیه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
نگا هوبج فلفل دلمه بوگیر غذاست ادویه ها هم فلفل سیاه خیلی بو میبره برخلاف قرمز من پونه خشک شده هم ...

دوست جون میزنم اینارو منم 

سر سفره با قاشق که بینشو باز میکنیا بوی گند میخوره تو صورت آدم از خوردنش پشیمون میشه آدم 

باع...
من اصلا مرغ کامل نمیگیرم فقط ساق مرغ و فیله مرغ میگیرم مارک رزا پروتیین /یا مهیا پروتیین بسته بندی ک ...

ساق همون برجستگیه رون رو میگین ؟

فیله رو من برای فسنجون میگیرم فقط یا مثلا قیمه با مرغ بخوام بپزم چون من گوشت قرمز شوهرم نمیخوره اصلا 

باع...
دوست جون میزنم اینارو منم  سر سفره با قاشق که بینشو باز میکنیا بوی گند میخوره تو صورت آدم از خ ...

پ چیطو ایطو میشه😂😂😂

پ چیطو ایطو میشه😂😂😂

نمیدونوم خواهر من فکر کنم برندی که میگیرم بده 

مرغ سبز زربال میگرفتم عااااااااااااااالی بود 

از وقتی سیل اومد شمال دیگه شهرمون پخش نمیکنن این برندو 

باع...