2737
2739
عنوان

حامله نمیشین؟

274 بازدید | 16 پست

بزرگترین اشتباه خانمای اقدامی....

چرا باید شما ها اول چکاپ و ازمایش و سونو بشین ولی همسرتون ن؟؟؟ 

تا حالا میلیونها خانم دیدم ک در حال اقدامن مثلا چندسال خی میگه من ک سالمم چرا نمیشم اشکشونم ک دم مشکشونه.... خب عزیز من تو سالمی طرفت چی؟؟؟

پ بهتره روزی ک خودتون میرین برای چکاب همسرتونم بیاد تا ی آزمایش آنالیز اسپرم بده ... 

اگه جفتتون مشکل نداشته باشین بیشک زود زود تا قبل از 1سال باردار میشین...❤😬

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

مناسفانه مشکل اینه که اعتماد به نفس بعضی اقایون خیلی بالاست و فکر میکنن اونا هیچ مشکلی ندارن.

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

خب معمولا دکتر اولین کاری که میکنه هم آزمایش برای خانوم هم آقا مینویسه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مناسفانه مشکل اینه که اعتماد به نفس بعضی اقایون خیلی بالاست و فکر میکنن اونا هیچ مشکلی ندارن.

اگه خانم ها هم این اعتماد ب نفس و داشتن الان هیچ مشکلی نبود 

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم
2728
خب معمولا دکتر اولین کاری که میکنه هم آزمایش برای خانوم هم آقا مینویسه

ولی آقایون نمیرن 😐

ولی آقایون نمیرن 😐

اون آقایونی که نمیرن حتما سوادشو ندارن و اینکه طرز فکرشون برای صد سال پیشه

وگرنه من تو اطرافیانم همچین موردی ندیدم که آقایون نخوان برای آزمایش برن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اون آقایونی که نمیرن حتما سوادشو ندارن و اینکه طرز فکرشون برای صد سال پیشه وگرنه من تو اطرافیانم هم ...

منم همینطور اولین ازمایشها سلامت زن وشوهره .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738
منم همینطور اولین ازمایشها سلامت زن وشوهره .

دقیقا الان دیگه پزشکا همون اول برای آقایون هم آزمایش مینویسن

ما هم بعد یه سال اقدام تازه فهمیدیم علاوه بر خودم که تنبلی داشتم اونم مشکل داشت.یه بار دکتر بهم گفت شوهرت بره آزمایش ما هم جلو خواهرش بهش گفتیم خواهرش یه اخمی کرد گفت ما مشکل نداریم اینقدر دلم شکست.

دیگه رفت ازمایش و سونو و عمل و.....

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
اون آقایونی که نمیرن حتما سوادشو ندارن و اینکه طرز فکرشون برای صد سال پیشه وگرنه من تو اطرافیانم هم ...

پستا رو بخون تو بقیه تاپیکا متوجه میشی چی ب چیه متاسفانه... 😩😩😩

ما هم بعد یه سال اقدام تازه فهمیدیم علاوه بر خودم که تنبلی داشتم اونم مشکل داشت.یه بار دکتر بهم گفت ...

چرا مسائل خصوصی و تو جمع میگین؟

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
شوهر من نمیره میگه مشکلی ندارم و کلا قید بچه رو زده میگه نمیشه چون خدا نمیخواد به وقتش میشه

بگو تو نمیخوای من ک میخوام .... 

خودت بچه نداری

ن هنوز 

2706