2733
2739
اها اره دیگه.یاباید تحقیق زیادبکنی.توتحقیق معلوم میشه 

نمیخوام بگم خوب و معتاد نی و...اما مگ میشه ۲ سال معتاد بودن کم نیس ک همسایها متوجه نشن یا خانواده نفهمه شریک ادم ندونه مگ میشه نکنه دارن دین رو گردنشون میذارن میتزسم

ببین‌ برو بگو طرف خواستگاره میخوام بفهمم‌معتاد نبوده باشه 

خوب عزیزم کمپ زیاده نمیتونم با همشون تماس بگیرم شمارهاشون ندارم بعضی ها شمارهاشون ثبت مخابرات نشده ب اسم کمپ 

😕جای من بودید چیکا میکردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب عزیزم کمپ زیاده نمیتونم با همشون تماس بگیرم شمارهاشون ندارم بعضی ها شمارهاشون ثبت مخابرات نشده ب ...

تنها راهش اینه از خود خواستگار بپرسید.بگو صادقانه جواب بده

یک صلوات میفرستی؟
در موردش از در و همسایه و دوست و آشنا تحقیق کنید، حالا فامیل درجه اول مثل خواهر برادرش شاید راست نگن ...

اره خوب اما میترسم دوسال بوده باشه اما خوب فامیل متوجه نشده باشن

2742
دل کندن الانت بهتر از خرابی زندگیت در سالهای دور هستش😊اگه بهش شک داری و نمی تونی باورش کنی بگو نه

دقیقا اما چون بقیه ملاکهام داره دوس ندارم بیگدار ب اب بزنم ک بعد پشیمون بشم 

نمیخوام بگم خوب و معتاد نی و...اما مگ میشه ۲ سال معتاد بودن کم نیس ک همسایها متوجه نشن یا خانواده نف ...

نمدونم چیکارکنم...من طرفمو دوس داشته باشم وبفهمم ترک کرده برای همیشه سخت نمیگرفتم.ولی بازم میگم تحقیق کن

2738
دقیقا اما چون بقیه ملاکهام داره دوس ندارم بیگدار ب اب بزنم ک بعد پشیمون بشم 

والله چی بگم من اخه😕ولی اینم بدون گاهی اوقات بعضیا ترسی از دست گذاشتن رو قران ندارن!!فقط حواستووو جمع کن صحبت یه عمررررر زندگیه

والله چی بگم من اخه😕ولی اینم بدون گاهی اوقات بعضیا ترسی از دست گذاشتن رو قران ندارن!!فقط حواستووو ج ...

یعنی ارزش داره ک قسم دروغ بخورن 😕

دعا کن برام عزیزم 

نمدونم چیکارکنم...من طرفمو دوس داشته باشم وبفهمم ترک کرده برای همیشه سخت نمیگرفتم.ولی بازم میگم تحقی ...

من دوستش ندارم حسی بهش ندارم غریبه اس ولی چون بقیه ملاکهام داره و اینک همه تعریفشون کردن الا ی نفر اون ی نفر دل چرکی کرده خودم و خانوادمو جوابمون منفی بود اما عمشون قسم بچهاشو قران میخوره و...

خب اگرم بوده باشه الان ترک کرده که

من یه بنده خدایی رو میشناسم پسره معتاد کارتن خواب شده بود از تو چوب جمعش میکردن خانواده اش کمکش کردن ترک کرد الان 7،8 ساله دو سال پیشم ازدواج کرد الانم یه پسر 1 ساله داره خیلی هم خدا رو شکر زندگیشون خوبه

2706