2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال عزیزم الکی خودتو ومیدوار نکن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اصلا به بی بی چک اعتقادی ندارم..حتی تا حالا از نزدیک ندیدمش..فقط آزمایش

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

فک نکنم به نظرم خیلی دقیقه البته اگر سروقتش بزنی مثلا حداقل یک روز از موعدت گذشته باشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
بیخیال عزیزم الکی خودتو ومیدوار نکن

نه امید ندارم زیاد ، علائمم غیر طبیعیه ، مثل هر ماه نیستم اصلا , خدمو‌کشتم ندارم پریود میشم ، همش هم درد پری دارم ، یوقتایی تخمدونام تیر میکشه تا پام‌میرنه دردش ، سینم خیلی تیر میکشه ، تا زیر بغلم میزنه 😩😩😩😩😩😩

2740
نه امید ندارم زیاد ، علائمم غیر طبیعیه ، مثل هر ماه نیستم اصلا , خدمو‌کشتم ندارم پریود میشم ، ه ...

علائمت ک شبیهه ولی امیدوار ک میشی بعد ضربه میخوری

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات