2737
2734

داشتم فک میکردم تواین چندسال آدم خوشبختی بودم و خیلی برای دوستام ناراحت بودم که عیچکدوم به عشقشون  یا سنشون بالا بود و محیط خونه براشون خوب نبود همش دعا میکردم براشون و از ته دلم میخواستم اوناهم خوشحال باشن تا روم  منم خوشبختیمو باهاشون شر کنم من حتی یه عکس دونفره از خودم و شوهرم نمیذاشتم تا یوقت دلی نشکنه.

نمیدونم چرا یهو ورق برگشته الان تواین نیمه دوم سال همشون به ارزوشون رسیدن ولی  زندگیم از هم پاشید😔 شوهرم که دیگه منو نمیخواد و رفته . شغلی که از دستش دادم  .و بچه ایی که سقط شد 

منکه واسه همه دعا میکردم منکه خوشحالی همه رو میخواستم چرا اینطوری شد زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر منم هميشه ميگه دلت برا كسي نسوزه فقط دعا كن خدا همرو كمك كنه راس ميگه هرچي دلمون سوخت سرمون اومد😑

خداياخودتدخترم را،فاطمي و زينبيبگردان  براي حاجت دلم يه صلوات بفرستيد❤️
ببین من به این نتیجه رسیدم هر چی بدجنس تر باشی برات اتفاقای بهتری می افته  هر وقت ادم میره تو ...

قشنگ تصمیم گرفتم که دیگه فقط به فکر خودم باشم ولی دیگه خیلی دیره

2738

عزیزم ایشالا مشکلاتت حل میشه 🙏🙏🙏ولی کلا من هرموقع دلسوزی کردم اخرش طرف مقابل از من چند پله بالاتر قرار گرفت از هرلحاظ ینی ادمی بود که میومد میگفت دارم بدبخت میشم و ....در این حد

مامان من قبلنا دعا میکرد خدایا همه جوونا رد عاقبت بخیر کن جوونای ماهم روش. خلاصه همه جوونای فامیل عاقبت بخیر شدن فقط بچه های خودش موندن😂الان دیگه وقتی دعا میکنه میگه خدایا اول بچه های خودمو عاقبت بخیر کن بعد بقیه.

عزیزم ایشالا مشکلاتت حل میشه 🙏🙏🙏ولی کلا من هرموقع دلسوزی کردم اخرش طرف مقابل از من چند پله بالاتر ...

من به شوهرم میگفتن سالگرد دوستی و آشنایی و عقد نگیریم یوقت جلو بچه هه که شکست عشقی خورن میرقصید دلشون میکشنه حسرت میخورن‌ حالا بهشون میگم بریم بیرون میگن نه ما پیش داشتم دوست پ سر و شوهرمونیم

2706