2737
2734
عنوان

اونایی که به قانون جذب واردین لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 73 پست
چجوری همسرتونو جذب کردین؟ ارقبل دوسش داشتین؟ یانه ؟

توی مجازی آشنا شدیم  عاشقش شدم ولی راه رسیدن ما به هم زیر ۰% بود   ولی از خدا خواستم و شد..

وایسا یه عکسی از قانون جذب بچه ام بفرستم برات

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
هیچ چیز قشنگ تر از خدا نیست وجودشو کامل حس میکنم قشنگ ایمان دارم که وجود داره و با تک تک سلولام عاشق ...

اره  عین خودمی  عاشقشم و میدونم عاشقمه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسئله همین جاست که دیگه صبرم تموم شده دیگه بریدم اگه‌بخواد چندسال دیگه بده اصلا نمیخوام

گفتم بهترشو میده   ن همونو ک چند سال دیگه به دردت نخوره

از غیر خدا طلب نکن و قانونو اینا رو ول کن،ی چیزی بت میگم گوش کن برو برگرد پلو خدات توبه کن؛بخشندس خد ...

ببین نماز اول وقت خوندم

نمازشب خوندم

چندتا چله برداشتم

بالای هفتاد هزارتا صلوات فرستادم توی سه ماه.

دیگه خسته شدم

2731
مسئله همین جاست که دیگه صبرم تموم شده دیگه بریدم اگه‌بخواد چندسال دیگه بده اصلا نمیخوام

وقتی صبرت تموم بشه عزیزم نمیتونی چیزی جذب کنی تو بدترین شرایط باید چیزی پیدا کنی که حستو خوب کنه وقتی حست خوب بشه میتونی جذب کنی تو الان حست خوب نیست و چیزای بدو جذب میکنی

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
2740
حالا به نطرتون من نمیتونم بدون شکرگزاری جذب داشته باشم؟

نه نمیتونی چون پای و اصل واساس قانون جذب خداست

😢😢😢😢😢پس من چیکارکنم

به چیزای خوبی که تو زندگیت داری توجه کن توجهتو از نداشته هات بردار بذار رو داشته هات

ببین قانون جذب چجوری کار میکنه...

البته باید از ته دل باشه.. من اینارو با اشک چشم نوشتم و جواب داد

2706