2737
2734

من خیلی در مورد قانون جذب مطالعه کردم

وهمه جا تاکید شده بود که شکرگزاری کنید

حالا یه سوال دارم که بدون شکرگزاری نمیشه جذب داشته باشیم؟؟؟

اخه من نمیتونم شکرگزاری کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چی ک نمیتونی؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728

شکر گزاری و در کنارش درخواست 

عباسمنشی هستی؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین تو قانون جذب وقتی میگه شکر گذاری کنید یعنی واقعا از ته دلت بابت چیزایی که داری خوشحال باشی نه اینکه از زندگیت و داشته هات ناراضی باشی حالا تو صبح تا شب بگو شکر بی فایده است 

مامان شدم😊
2738

درمورد وجود خدا شک داری؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
اخه با خدا قهر کردم دیگه بهش اعتقادی ندارم

برو آشتی کن بعد 

قانون جذب  چیه بنظرت؟؟

وقتی میگن کاهنات   فکرت کجا میره؟

اصل قانون جذب  خداست

برو آشتی کن بعد  قانون جذب  چیه بنظرت؟؟ وقتی میگن کاهنات   فکرت کجا میره؟ اصل قانو ...

اخه خدا هیچ کاری واسم نمیکنه

هرچی دعا میکنم هرچی التماسشو میکنم انگار نه انگار

2706