2733
2739
عنوان

لطفا بیایید اشپزخونهی من رو بعد از تعییر ببینید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 56572 بازدید | 505 پست

استارتر عزیز 

اول اینکه لطفا گلم اون قابلمه بنفش ها و اون وسایل برقی بالای سریخچال رو انتقال بده ب کابینت هات 

استند قابلمه ها رو هم ببر یا بالکن یا اتاق بچه ات روش اسباب بازی بچین ب هرحال توی اشپزخونه نباشه 

خدایشش یخچال فریزرت جای اولش خیلی خوب بوده 

اما حالا ک زحمت دادی بردی یه اتاق دیگه لطفا یخچال فریزرت رو برگردون سرجای قبلی فقط دورش دیگه اون کمد دیواریه نیس ک زیادم مهم نی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

یخچال فریزرت 

مث مهمون مودب نشسته توی پذیرایی 😂

اخه این چ نقشه افتضاحیه واسه این اشپزخونه یعنی جای یخچال رو درنیاوردن 

واقعا موندم چ پیشنهادی بدم بهت خیلی پیچیده اس 

کاش جای پکیج یه ور دیگه بود اون موقع راحت اون سمت اشپزخونه خالی میشد میذاشتی اونجا 

منظورم همون دیواری هست ک بهش دسته تی رو تکیه دادی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشكل آشپز خونه ات اينه كه اپن از ان طرف امده انگار يخچال گذاشتي كنار پذيرايي 

تنها كار كه هزينه بر نيست خيلي اينكه يك ميز ناهار خوري بگذاري جلوش تقريبا هم راستا با اپن اشپزخونه 

بعد امتحان كن ببين يخچال جاي اول باشه بهتره يا اينجوري 

2731

ابجی های عزیزی که گفتن نامرتبی عکسهای قبل عمل برا رزویه که مهمان داشتم تاشب وقتی رفتن اومدم سایت دیگه نای جمعوجور کردن نداشتم عکسای بلدلمام که دیگه نگم چقدر کار کردم اون روز ودیگه پوکیده بودم درواقع نیمه اسباب کشی بود برام ولی من وسواسیم ومدام درحال مرتب کردن وتی کشیدن

سلام دوستان کسی هست باز امشب کابینتارو جابجا کردم اگه هستین عکس بدم

بزار هستیم ببینیم چه کردی

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
کابینتا رو بردم اتاق خواب وسطش روکمد لباسیم کداشتم داخلشون هم پر لباس زمستونه وتابستونه وپارچهی خیاط ...

میخوای اصلا عکس اتاق و بده راجع به اونجا نظر بدیم

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
سلام..دوست عزیز و همه ی اونایی که به استارتر میگید آشپزخونت شلوغه...من کلی وسایل برقی دارم که همه رو ...

من جا دادم داخل کابینتها

روی کابینتها و گازم بجز کتری،ست چاقو آشپزی،کفگیر ملاقه،رول دستمال کاغذی و ادویه جات چیز دیگه ای نیست

اینام هموناییه که زیاد استفاده میکنم