2733
2739
عنوان

آمپول بتامتازون

247 بازدید | 15 پست

سلام عزیزان

من امروز ساعت ۳ بعدازظهر ۳تاشو زدم،دکترم گفت ۳ تاشو فردا بزن

حالا من آمپولارو فردا صبح بزنم مشکلی داره؟یا اینکه باید حتما بعدازظهر باید بزنم؟

یادم رفت از دکترم بپرسم.

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته چند هستي؟

هفته ی ۳۲ عزیزم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
همون ساعتي كه قبلي رو زدي بايد بزني

مرسی عزیزم💖

احتمال زايمان زودرس داده؟

نه مشکلی ندارم اصلا...دکترم گفت بزنی بهتره...خیالت راحت تره

حالا یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد لااقل شش کامل شده باشه

2738
نه مشکلی ندارم اصلا...دکترم گفت بزنی بهتره...خیالت راحت تره حالا یه وقت خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد ...

انشالله ك به سلامتي زايمان كني

واسه شما هم روزا دير ميگذره؟

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
انشالله ك به سلامتي زايمان كني واسه شما هم روزا دير ميگذره؟

مدسی عزیزم همینطور شما

نه اتفاقا خیلی زود میگذره

من تو خونه نمیشینم،هر روز میرم بیرون 

میبخشید معنی آرسان چی هست؟ اسم پسر تونه، من دنبال اسم قشنگم 

نام يكي از پادشاهان هخامنشي به معني بسيار دانا، من ني نيم تو دلمه هميشه دوست داشتم بزارم آرسان خواهرم يك ماه زايمان كرده گذاشت😂

مت ميخوام بزارم ماكان

مدسی عزیزم همینطور شما نه اتفاقا خیلی زود میگذره من تو خونه نمیشینم،هر روز میرم بیرون 

چه خوب من به خاطره انقباضاتم دكتر گفت استراحت كنم

چه خوب من به خاطره انقباضاتم دكتر گفت استراحت كنم

انقباض چه حالتیه؟

2706