2737
2739
عنوان

ي سوال دارم گلاب به روتون🥺

477 بازدید | 23 پست

سلام به همگي، من ي مشكلي دارم، يكي اينكه دستشويي ايراني اصلا نميتونم برم، دوم اينكه اب معدني وقتي ميخورم يبوست ميگيرم، الان توي ي موقعيتي هستم كه مدت طولاني بايد با جفتش كنار بيام، و شديدا  اين مشكلو پيدا كردم، قرص و شياف هم مصرف كردم ولي نميخوام تكرار كنم، گل دم كردم، الو خيس كردم خورد اينا كاري نبود براي همين رفتم سراغ دارو، تخم كتانم عصر رفتم خريدم، به جز اينا، چه چيز ديگه اي بلدين كه استفاده كنم چون نميخوام همش مجبور شم دارو مصرف كنم، ممنون ميشم كمكم كنين

مطمین نیستم به اب ربط داشته باشه مشکل ات...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه عجيب آب معدني چه ربطي به يبوست داره؟؟

فك كنم اين يه مشكل رواني باشه فك ميكني اينجوريه فكرشو از سرت بنداز مشكلت حل ميشه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706