2733
2734

سلام من ۱۸ سالمه و ۱۷ سالگی عقد و عروسی کردم...حالا رفته بودم ارایشگاه امروز (عه یادم رفت یه سقط داشتم که از اولشم بارداریم‌ناخواسته بود ولی طبیعی سقط شد چون قلب نداشت)بعد عروس ارایشگرم ۱۶ سالشه ۵ ماهشه حانله است بعد ارایشگرم ازم‌پرسید تو نی نی اینا نمیاری منم گفتم نه بابا فعلا زوده خودمم‌میترسم ...بعد هنوز تو سن رشدم بجه بیارم همه کلسیم و ویتامین بدنم‌داغون میشه تو ۳۰ سالگی همه استخونام صدا میدن میترسم‌و خلاصه از این‌حرفا ...بعد عروسش برگشت با حرص به من گفت یعنی تو ازمن کوچیکتری که میترسی اول و اخر باید بچه بیاری و از این‌حرفا ...خانوما لحنش واقعا تند و بد بود ...حالا اینم بگم‌که من ازدواج کردم درسمو خوندم و کنکور و اینا دادم و الانم دارم‌ادامه میدم و یه سریم که رفته بودم‌گفتم عزیزم درستو نمیخونی حیفه برگشت گفت مثلا اونایی که خوندن کجا رو گرفتن ...حالا من موندم که حرف بدی زدم؟من اصلا منظور نداشتم فقط داشتم‌به ارایشگرم میگفتم که من میترسم و زوده ...عذاب وجدان گرفتم از طرفیم خیلی ناراحتم‌

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
احتمالن بهش برخورده ولی حقیقت تلخه

اخه من چیزی نگفتم که داشتم راجع به خودم نظر میدادم اصلا😐

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کلا برداشت ها از حرف ها متفاوته،شما از قصد چیزی نگفتی،ولی اون بد برداشت کرده 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

آخه از دختر ۱۶ ساله ای که نهایت توقعش از زندگی شوهر کردن و بچه زاییدنه و از زنی که عروس به این کم سنی برای پسرش گرفته ، توقع داری بتونن درک کنن که زن میتونه پیشرفت کنه و برای خودش موفقیت مالی و اجتماعی پیدا کنه؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
توام میخواستی بگی حالا اونایی که بچه آوردن کجارو گرفتن

نه منظور من کلا به خودم بود اصلا درواقع با اون حرف نمیزدم داشتم میگفتم من خیلی جون دوست و خیلی ترسوام و همش میترسم خیلی بده داشتم راجع به خودم‌میگفتم 

آخه از دختر ۱۶ ساله ای که نهایت توقعش از زندگی شوهر کردن و بچه زاییدنه و از زنی که عروس به این کم سن ...

همینومیگفتم ...میگفتم‌انقدری فهم و قدرت درک جملات رو نداره هنوز که داره میپره بهم ...فردا اون بچه چه بچه ای میخواد بشه ..

میدونی اون سن پایینا نمیدونم چرا این شکلی همینایی ک تو سایت تا بگی زود بچه نیارید میخان قورتت بدن 

بهترین کارو میکنی دیگ هم دهن ب دهن نزار 

درستم ادامه بده 

من بارداری تو نوزده سالگیو داشتم چهارتا از دندنام پوکید

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706